loader

چارت سازمانی


حمیدرضا غفوریانمدیر عامل

حمیدرضا غفوریان

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندسی شیمی
ایمیل : info@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 110
دریافت اطلاعات تماس
سیاوش عزبدفتریمدیر بازرگانی

سیاوش عزبدفتری

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی : مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات - مدیریت بازرگانی
ایمیل : Daftari@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 400
دریافت اطلاعات تماس
عباس عاقل نژادمدیر خرید و تدارکات

عباس عاقل نژاد

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی : مهندسی عمران - مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری
ایمیل : Aghel@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 300
دریافت اطلاعات تماس
مسعود طاهریمدیر فروش

مسعود طاهری

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندس مکانیک
ایمیل : Taheri@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 240 - 250
دریافت اطلاعات تماس
مژگان شکاریمدیر IT و دیجیتال مارکتینگ

مژگان شکاری

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندسی فناوری اطلاعات
ایمیل : md@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 111
دریافت اطلاعات تماس
فرشاد  بیاتسرپرست مالی

فرشاد بیات

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : حسابداری
ایمیل : Bayat@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 420
دریافت اطلاعات تماس
فرنوش  شریفانکارشناس حسابداری

فرنوش شریفان

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : حسابداری
ایمیل : Sharifan@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 430
دریافت اطلاعات تماس
آزیتا  نیکانلوکارشناس بازرگانی

آزیتا نیکانلو

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی : مهندسی صنایع غذایی گرایش میکروبیولوژی
ایمیل : Azita@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 310
دریافت اطلاعات تماس
سروش طهماسبیمدیر مالی

سروش طهماسبی

مدرک تحصیلی : -
رشته تحصیلی : -
ایمیل : tahmasebi@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 410
دریافت اطلاعات تماس
طناز امینیمدیر اجرایی

طناز امینی

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : زیست شناسی
ایمیل : Amini@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 220
دریافت اطلاعات تماس
حامد غفوریاننایب رئیس هیات مدیره

حامد غفوریان

مدرک تحصیلی : -
رشته تحصیلی : -
ایمیل : -
تلفن : داخلی 103
دریافت اطلاعات تماس
مسعود مهرجردیکارشناس فروش

مسعود مهرجردی

مدرک تحصیلی : -
رشته تحصیلی : -
ایمیل : msd.caspiansteel@gmail.com
تلفن : داخلی 103
دریافت اطلاعات تماس
حسام جعفریمدیر امور گمرکی

حسام جعفری

مدرک تحصیلی : -
رشته تحصیلی : -
ایمیل : jafari.caspiansteel@gmail.com
تلفن : 09022012415
دریافت اطلاعات تماس
امیر حسین کشاریکارشناس فروش

امیر حسین کشاری

مدرک تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : مهندسی مواد-متالورژی
ایمیل : Keshari@caspiansteel.com
تلفن : داخلی 210
دریافت اطلاعات تماس
ورود به پنل مدیریت