loader

جی اف ای - JFE

فولاد JFE با تولید مجموع ۹/۲۹‌میلیون تن فولاد خام در سال ۲۰۰۵ توانست جایگاه پنجم را در بین تولیدکنندگان برتر فولاد جهان بدست آورد.

این شرکت از سه خط تولید تشکیل شده است که شامل دو خط بزرگ تولید فولاد در نواحی ساحلی شرقی و دیگری در غرب ژاپن است. فولاد JFE همچنین دارای یک خط به نسبت کوچکتر به نام Chita نیز است که به‌رغم اندازه کوچک خود از بالاترین تکنولوژی فولاد جهان بهره‌مند است. مجموع کارخانه‌های فولادی JFE واقع در غرب ژاپن:

این مجموعه خطوط فولادی در فضایی بالغ بر ۱/۲۵‌میلیون متر مربع یک از بزرگترین و پیشرفته ترین خطوط فولادی در جهان است. این مجموعه شامل خطوط تولید آهن، فولاد و مجموع کارخانه‌های نورد است. مجموع کارخانه‌های فولادی غرب ژاپن به عنوان هسته شرکت JFE به حساب می‌آید که توانایی و انعطاف‌پذیری بالایی را برحسب نیاز بازار مصرف دارا است

محصولات تولیدی شرکت JFE ورق کویل:
این محصول شامل ورق‌های نورد سرد و گرم، ورق‌های گالوانیزه، ورق قلع اندود است. از این نوع محصول در صنایع اتومبیل سازی. مصارف الکتریکی، تجهیزات اداری، صنایع بسته بندی و ساخت کانتینر‌ها استفاده می‌شود.
ورق تخت:
این نوع ورق نیازمند استقامت و سختی بسیار بالایی است. ورق‌های تخت تولیدی شرکت JFE در ساخت کشتی، ساخت پل‌ها و ماشین‌آلات صنعتی کاربرد فراوان دارد.
ورق تیتانیوم تولید این شرکت به علت وزن سبک و پایداری فوق‌العاده بالا در صنایع هواپیماسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.از دیگر موارد مصرف این نوع ورق می‌توان به برج‌های تقطیر در صنایع هسته‌ای و همچنین ساخت تجهیزات دریایی اشاره کرد.
مقاطع شکل‌دار:
مقطع H، ریل و تیرهای شمع کوبی از دیگر مقاطع تولیدی فولاد JFE هستند که در مصارف ساختمانی، ساخت پل‌ها، لنگرگاه‌ها و... کاربرد فراوان دارند.
مقاطع لوله‌ای شکل:
لوله‌های فولادی شرکت JFE در سیستم‌های آب و گاز، ساختمان‌ها، پروژه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر مصارف این نوع لوله‌ها می‌توان به صنعت نفت اشاره کرد که به علت کیفیت بالای این محصول و مقاومت بالایی در مقابل عوامل جوی به طور وسیعی در این صنعت استفاده می‌شود.
ورق برقی:
شرکت JFE جزو محدود کارخانه‌‌های تولید این نوع ورق در جهان است که از تکنولوژی برتر قرن حاضر در تولید این نوع ورق برخوردار است.
ورق ضد زنگ‌:
فولاد JFE این نوع ورق را هم به حالت کویل و هم به حالت تخت تولید و به بازار مصرف عرضه می‌کند. JFE متخصص در تولید محصولات هیدروکسی آهن (ضد زنگ) است و توانسته است از این طریق نام خود را در بین فولاد سازان برتر جهان مطرح سازد.
میلگرد، خاموت‌:
JFE از توانایی تولید میلگرد و خاموت نیز در سطح بالایی برخوردار است. از این نوع محصول علاوه بر مصارف ساختمانی در صنایع اتومبیل‌سازی، ساخت پیچ و مهره و ماشین‌آلات صنعتی نیز استفاده می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات به لینک مراجعه بفرمایید.

ورود به پنل مدیریت