تیرآهن INP ترک

تیرآهن INP ترک

تیرآهن فولادی یکی از مقاطع مهم در ساختمان است که نقشی بسیار مهم در استقامت و استحکام سازه دارد. به همین جهت اطلاع از قیمت تیرآهن INP ترک برای صاحبان پروژه و ساختمان بسیار مهم می باشد. این دسته افراد همواره به دنبال مرجعی معتبر برای استعلام قیمت روزانه تیرآهن ترک می باشند. کاسپین استیل روزانه قیمت مقاطع فولادی مختلف را استعلام کرده و در جدول سایت خود بروزرسانی می کند.

مشخصات تیرآهن ترک

تیرآهن INP ترک در کارخانه های ترک تولید و در بازار عرضه شده است، این مقطع به شکل H و l شکل در سایزهای مختلف تولید می شود. تیرآهن INP مطابق با استانداردهای کشورهای چین و روسیه ساخته می شود، ولی باید گفت این استاندارد زیاد مورد توجه مهندسین ایرانی قرار ندارد. بیشترین طراحی مهندسین ایرانی مربوط به تیرآهن IPE است، اما نمی توان از کاربردهای مهم و خاص تیراهن INP نیز چشم پوشی کرد.

تیرآهن INP به صورت I شکل است و ضخامت بال آن در ابتدا نازک و به تدریج در انتها ضخیم تر می شود. تیرآهن به علت سختی و مقاومت بالا، استحکام بالایی را به اسکلت بندی ساختمان می دهد.

مشخصات تیرآهن ترک

قیمت تیرآهن ترک

تیرآهن از مقاطع مهم در ساختمان است که در صورت هرگونه مشکل، کل سازه با مشکلی جدی رو به رو خواهد شد. به همین جهت خرید تیرآهن از کارخانه مناسب با کیفیتی بالا همواره برای مهندسین مهم بوده است. اما برای رسیدن به کیفیت بالا باید هزینه بیشتری بپردازید. تیرآهن ترک از مقاطعی است که در کنار کیفیت بالا، قیمتی مناسب به خریداران ارائه می دهد. جهت مشاهده قیمت تیرآهن INP ترک به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

قیمت تیرآهن 14 ترک

تیرآهن فولادی در کارخانجات مختلف در استانداردهای متفاوتی در حال تولید است. تیرآهن ترک دارای سایزبندی های متنوع از 12 تا 30 است که با مراجعه به جدول سایت کاسپین استیل می توانید لیست کامل موجودی تیرآهن ترک را مشاهده کنید. همچنین در جدول سایت، قیمت تیرآهن 14 ترک نیز موجود است. در صورت درج نبودن قیمت با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن ترک

قیمت تیرآهن 16 ترک

در صورتی که استحکام و تحمل تیرآهن 14 ترک برای استقامت ساختمان کافی نباشد، مهندسین و طراحان به سراغ تیرآهن 16 ترک می روند. تیرآهن 16 ترک در کنار استحکام و تحمل بار بیشتر، قابلیت استفاده در اسکلت بندی ساختمان را نیز دارد. جهت بررسی قیمت تیرآهن 16 ترک به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه فرمایید.

قیمت روز تیرآهن INP ترک

قیمت روز تیرآهن ترک روزانه تحت تاثیر عوامل مختلف در حال تغییر است. مهم ترین عوامل در تغییر قیمت تیرآهن ترک شامل استاندارد ساخت، نوسانات ارزی، قیمت جهانی نفت، قیمت آهن، هزینه حمل و نقل و… می باشد. هزینه حمل و نقل یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت نهایی تیرآهن است، زیرا تیرآهن دارای وزن زیادی است و خرید تیرآهن ترک به صورت عمده حجم زیادی را شامل می شود. این وزن زیاد سبب افزایش هزینه حمل و نقل تیرآهن می شود.

خرید تیرآهن INP ترک

خرید تیرآهن INP ترک

برای خرید تیرآهن ترک به دفتر فروش کاسپین استیل در شهر تهران و مشهد مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه محصولات کاسپین استیل می باشند. همچنین لیست کامل مقاطع فولادی و موجودی محصولات کاسپین استیل روزانه در جدول سایت برای متقاضیان بروزرسانی می شود.

هیچ محصولی یافت نشد.