تیرآهن INP ذوب آهن اصفهان

تیرآهن INP ذوب آهن اصفهان

تیرآهن فولادی یکی از مقاطع مهم در ساختمان است که نقشی بسیار مهم در استقامت و استحکام سازه دارد. به همین جهت اطلاع از قیمت تیرآهن INP ذوب آهن برای صاحبان پروژه و ساختمان بسیار مهم می باشد. این دسته افراد همواره به دنبال مرجعی معتبر برای استعلام قیمت روزانه تیرآهن ذوب آهن می باشند. کاسپین استیل روزانه قیمت مقاطع فولادی مختلف را استعلام کرده و در جدول سایت خود بروزرسانی می کند.

قیمت تیرآهن INP ذوب آهن

کارخانجات زیادی در داخل کشور مشغول تولید تیرآهن با استانداردهای مختلفی می باشند. کیفیت محصول و مواد اولیه بکار رفته در تیرآهن از فاکتورهای اصلی تعیین قیمت تیرآهن در بازار می باشد. ذوب آهن اصفهان تولید انواع مقاطع فولادی مختلف با کیفیتی بالا است و می توان به جرعت گفت قیمت بسیاری از مقاطع فولادی با توجه به قیمت این مجموعه اعلام می شود. برای بررسی قیمت تیرآهن INP ذوب آهن با کارشناسان فروش کاسپین استیل تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن INP ذوب آهن

قیمت روز تیرآهن INP ذوب آهن

روزانه عوامل مختلفی بر قیمت جدید تیرآهن ذوب تاثیرگذار می باشد. برخی از این عوامل شامل قیمت جهانی آهن، میزان عرضه و تقاضا، قیمت نفت، قیمت مواد اولیه و… می باشد. در تولید تیرآهن های مختلف مواد اولیه متفاوتی را مورد استفاده قرار می دهند. در صورت افزایش قیمت مواد اولیه، قیمت تیرآهن نیز افزایش خواهد یافت.

از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت تیرآهن، نوسانات ارزی کشور است. در این روزها که قیمت ارز در کشور ما ثبات نداره و همواره در حال افزایش است، کارخانجات تصمیم به اعلام روزانه قیمت تیرآهن و دیگر مقاطع فولادی گرفته اند. به همین جهت قیمت تیرآهن ذوب آهن مانند دیگر مقاطع فولادی روزانه توسط ما در جدول سایت بروزرسانی می شود.

سایزبندی تیرآهن ذوب آهن

تیرآهن در سایزهای مختلفی مطابق با نیاز روز جامعه در حال تولید است. مهم ترین سایزهای تیرآهن که از محبوبیت بالایی برخوردار است، سایز 14 و 16 آن است. سایز های تیرآهن INP ذوب آهن اصفهان شامل موارد زیر می شود:

  • تیرآهن 14 ذوب آهن
  • تیرآهن 16 ذوب آهن
  • تیرآهن 18 ذوب آهن
  • تیرآهن 20 ذوب آهن
  • تیرآهن 22 ذوب آهن
  • تیرآهن 24 ذوب آهن

یکی از پرکاربردترین سایز، تیرآهن 14 ذوب آهن است. این مقطع به دلیل استحکام بالا و وزنی پایین از محبوبیت بالایی در ساختمان برخوردار است. قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن به دلیل تقاضای بالا در بازار همواره دارای نوسان بوده است.

سایزبندی تیرآهن ذوب آهن

خرید تیرآهن INP ذوب آهن

روش های زیادی برای خرید تیرآهن INP ذوب آهن اصفهان برای شما خریداران عزیز وجود دارد. یکی از این روش ها مراجعه حضور در بازار است که البته بسیاری به دلیل قیمت بالای اعلام شده در بازار حاضر به این کار نیستند. کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش و انبار در شهر تهران و مشهد است که امکان خرید حضوری در این دو شهر را برای متقاضیان فراهم نموده است. کاسپین استیل عرضه کننده انواع مقاطع فولادی مستقیم از کارخانه و بدون واسطه می باشد.

دوستانی که تمایل به خرید انلاین تیرآهن ذوب دارند با مطالعه کامل مشخصات فنی و سایزهای مختلف، تیرآهن مدنظر خود را انتخاب کنند. در مرحله بعد با کارشناسان فروش کاسپین ساتیل تماس گرفته سفارش خود را ثبت کنند. ما در کمترین زمان ممکن بار شما را آماده تحویل به تمام نقاط کشور خواهیم کرد.

نمایش دادن همه 4 نتیجه