تیرآهن IPE فولاد غرب

تیرآهن IPE فولاد غرب

قیمت روز تیرآهن IPE فولاد غرب در بازار به صورت لحظه ای در جدول سایت کاسپین استیل قابل رویت است. شما می توانید با بررسی مشخصات فنی و کارخانه، قیمت تیرآهن IPE فولاد غرب را در جدول سایت بررسی کنید. قیمت قرار گرفته بر روی سایت بدون ارزش افزوده بوده و بعد از تکمیل فرم خرید، قیمت نهایی مشخص می شود.

مجتمع فولاد غرب

مجتمع فولاد غرب از بهترین کارخانجات تولیدکننده تیرآهن و انواع مقاطع فولادی در کشور می باشد. کارخانه فولاد غرب در سال 1384 در کرمانشاه با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در جهت تامین نیاز کشور تاسیس شد. یکی از دلایل استقبال از تیرآهن IPE فولاد غرب، استاندارد ساخت و سطح کیفی بالای محصولات این مجتمع فولادی است. با تاسیس این مجتمع در غرب کشور، مقدار زیادی از نیاز غرب کشور تامین شده و از واردات تیرآهن از خارج کشور نیز جلوگیری شد.

مشخصات تیرآهن IPE فولاد غرب

مجتمع فولادی فولاد غرب با بهره گیری از نیرویی مجرب و تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید 300 هزار تن تیرآهن و دیگر مقاطع فولادی در سال شده است. مجموعه جهان فولاد غرب دارای واحد کنترل کیفیت است، یعنی تیرآهن بعد از عبور از خط تولید وارد مرحله آنالیز و کنترل کیفیت می شود. زیرا تیرآهن از مقاطع مهم در ساختمان است و نقش بالایی در استقامت سازه دارد. به همین جهت باید با بهترین کیفیت و بدون کوچک ترین ایرادی تولید شود.

مشخصات تیرآهن IPE فولاد غرب

قیمت تیرآهن 14 جهان فولاد غرب

تیرآهن در سایز و استانداردهای مختلفی در حال تولید است. یکی از سایزهای پرمصرف تیرآهن، تیرآهن 14 فولاد غرب است که به دلیل وزن پایین درکنار استحکام و تحمل بار زیاد مورد توجه صاحبان پروژه و مهندسین بوده است. به همین جهت اطلاع از قیمت تیرآهن 14 فولاد غرب همواره برای این دسته از افراد بسیار مهم می باشد.

قیمت تیرآهن فولاد غرب

قیمت تیرآهن و دیگر مقاطع فولادی همواره دارای نوسانات شدیدی بوده است. علت این نوسان را می توان به میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، قیمت جهانی آهن، استاندارد ساخت، هزینه حمل و نقل، نوسانات ارزی کشور و… مربوط دانست. استاندارد ساخت یکی از دلایل تعیین قیمت تیرآهن است. تیرآهن های فولادی در انواع استانداردها تولید می شود که هرکدام از وزنی خاص و مواد اولیه ای متفاوت تولید شده است که مستقیم بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

قیمت تیرآهن فولاد غرب

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن IPE فولاد غرب

در قسمت بالا به عوامل مختلفی که در قیمت تیرآهن تاثیر می گذارد، اشاره شد. یکی دیگر از عوامل مهم نوسانات ارزی داخل کشور است. زیرا قیمت ارز مستقیم به هزینه حمل و نقل، قیمت آهن و قیمت مواد اولیه تاثیر می گذارد. به همین جهت قیمت تیرآهن IPE فولاد غرب، روزانه توسط این مجموعه اعلام می شود. کاسپین استیل روزانه قیمت مقاطع فولادی مختلف را از کارخانجات استعلام کرده و در جدول سایت خود بروزرسانی می کند.

قیمت روز تیرآهن IPE فولاد غرب

محصولات فولاد غرب جز بهترین مقاطع فولادی تولیدی در کشور است، با این وجود قیمت محصولات آن مقرون بصرفه می باشد. قیمتی ثابتی را نمی توان روزانه برای تیرآهن فولاد غرب در نظر گرفت، زیرا تیرآهن در سایز، اندازه و وزن های مختلفی در این مجموعه تولید می شود که برای اطلاع از قیمت انواع تیرآهن فولاد غرب، باید به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

خرید تیرآهن IPE فولاد غرب

خرید تیرآهن IPE فولاد غرب

روش های زیادی برای خرید تیرآهن فولاد غرب وجود دارد. یکی از این روش ها مراجعه حضوری در بازار و انتخاب سایز و ابعاد مدنظر خود است. کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش در شهر تهران و مشهد است که امکان خرید حضوری در این دو شهر را برای خریداران فراهم کرده است. همچنین در جهت کاهش دغدغه خریداران برای هزینه حمل و نقل مقاطع، دو انبار بزرگ در مشهد و تهران ایجاد کرده است.

خرید انلاین تیرآهن فولاد غرب

کاسپین استیل در جهت رفاه حال شما عزیزان، امکان خرید آنلاین تیرآهن IPE فولاد غرب را فراهم کرده است. خزیداران جهت خرید آنلاین، ابتدا مشخصات فنی تیرآهن را مطالعه کرده، سپس با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان کاسپین استیل در کمترین زمان ممکن فاکتور شما را صادر کرده و بار را آماده ارسال می کنند.

هیچ محصولی یافت نشد.