امروز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403
caspiansteel
خانه
منو
021-58245000
محصولات
واتس آپ
تامین کننده انواع محصولات فولادی در ایران
caspiansteel

قیمت میلگرد آجدار خرمدشت

میلگرد آجدار خرمدشت

ارزان ترین میلگرد خرمدشت، میلگرد سری A2 این مجموعه است که به دلیل وزن کمتر، آج کمتر و مصرف پایین دارای قیمتی مناسب می باشد. میلگردهایسری A2 این مجموعه در طول 12 متر و سایز 8 الی 12 میلی متر مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می شود. عمده استاندارد تولید میلگرد در مجتمع تاکستان شامل استاندارد GOST(All)،  ASTM A615G40 و JIS SD35  می باشد.

قیمت میلگرد آجدار خرمدشت

میلگرد آجدار A2 تاکستان با آج 340 با تنش تسلیم 340 ، استحکام کششی 500 نیوتن بر میلی ‌متر مربع، زاویه ‌ی خمش 180، حداقل ازدیاد طول نسبی 18 تولید و در بازار عرضه می شود. از میلگردهای آجدار A2 به دلیل آج کمتر و استقامت پایین در بتن و ستون های ساختمان استفاده نمی شود، عمده کاربرد این میلگرد در خاموت زنی صنعت ساختمان می باشد.

سایزطول (m)کارخانهواحدقیمت (ریال)
1012خرمدشتکیلوگرمتماس بگیرید
1212خرمدشتکیلوگرمتماس بگیرید
دسترسی سریع به محصولات
سایزطول (m)کارخانهاستانداردواحدروند بازاربروزرسانیقیمت (ریال)
1012خرمدشتکیلوگرم1402/01/27 - ساعت 11:34تماس بگیرید
1212خرمدشتکیلوگرم1402/01/27 - ساعت 11:34تماس بگیرید

دسته بندی بر اساس گرید های میلگرد آجدار خرمدشت

دسته بندی بر اساس کارخانه سازنده میلگرد آجدار خرمدشت

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول

درخواست خرید

مرحله دوم

پیش فاکتور

مرحله سوم

نحوه تسویه حساب

مرحله چهارم

تسویه نهایی

مرحله پنجم

ارسال و تحویل بار

کارشناسان فروش میلگرد آجدار خرمدشت

قیمت میلگرد آجدار خرمدشت

مجتمع فولادی خرمدشت در سال 1388 با هدف فراهم کردن نیاز میلگرد کشور در شهرک تاکستان استان قزوین تاسیس شد. میلگردهای تولیدی خرمدشت با علامت اختصاری FKHT در بازار موجود است. عمده میلگردهای تولیدی این مجموعه مناسب قرارگیری در بتن و ساخت و ساز است و قابلیت جوشکاری ندارد. این مجتمع فولادی یک سال بعد در سال 1389 با ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن به بهره‌ برداری رسید.
شرکت خرمدشت تاکستان تولیدکننده انواع میلگرد آجدار A2 و A3 در سایزهای 8 تا 32 میلی ‌متری و در طول 12 متر است. محبوب ترین میلگرد مجتمع فولادی تاکستان در بازار و کاسپین استیل، میلگرد آجدار سایز 14 می باشد. میلگردهای آجدار خرمدشت دارای آج جناغی با مشخصه آج ۴۰۰ و آج ۴۲۰ و آج مارپیچ با علامت مشخصه آج ۳۴۰ و آج ۳۵۰ می باشد. شما می توانید متناسب با نیاز خود، اقدام به خرید میلگرد مدنظرتان کنید.

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

دیگر محصول این مجتمع میلگرد آجدار A3 آن است که بسیار محبوب است. میلگرد آجدار A3 تاکستان در سایزهای 12 تا 32 میلی ‌متر و با طول 12 متر و مطابق با استانداردهای GOST(Alll)، ASTM A615G60 و JIS SD40 در حال تولید می باشد. این میلگرد با علامت مشخصه آج 400 نشان داده می شود و به صورت شاخه نیز قابل خریداری می باشد.
میلگردهای A3 خرمدشت دارای تنش تسلیمی 600، تنش استحکام 400 نیوتن بر میلی متر مربع، حداقل ازدیاد طول نسبی 16، زاویه‌ ی خمش 180 و تغییر شکل پلاستیکی 14 درصد در زمان گسیختگی می باشد. این سری میلگرد مناسب قرار گیری در بتن ساختمان بوده و برای کاربردهایی با تغییر شکل و زاویه مناسب نیست.

آیا محصول مورد نظر خود را پیدا کردید ؟

به ما امتیاز دهید !!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا 1

شما اولین امتیاز دهنده باشید!

بله. تمامی قیمت های ارائه شده برای محصولات کاملا به روز هستند.
شما میتوانید قیمتمیلگرد آجدار خرمدشت در سایز های ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۲۲ مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد خرمدشت

سایز بندی میلگردهای خرمدشت تاکستان شامل موارد زیر است:
میلگرد خرمدشت 8
میلگرد خرمدشت 10
میلگرد خرمدشت 12
میلگرد خرمدشت 14
میلگرد خرمدشت 16
میلگرد خرمدشت 18
میلگرد خرمدشت 20
میلگرد خرمدشت 22
میلگرد خرمدشت 25
میلگرد خرمدشت 28

خرید میلگرد خرمدشت تاکستان

قیمت میلگرد آجدار به عواملی همچون کیفیت محصول و مواد اولیه مورد استفاده بستگی دارد. در کنار این عوامل، قیمت روز میلگرد آجدار خرمدشت به وضعیت ارزی کشور، قیمت جهانی آهن، هزینه حمل و نقل و... نیز بستگی دارد. مهم ترین این عوامل هزینه حمل و نقل میلگرد از انبار یا کارخانه تا مقصد تعیین شده می باشد. زیرا میلگردهای خریداری شده دارای وزنی سنگین است که سبب افزایش هزینه حمل و نقل می شود.

خرید میلگرد آجدار خرمدشت

خریداران میلگرد آجدار خرمدشت می توانند با بررسی مشخصات فنی و قیمت روز میلگرد آجدار در جدول سایت، نسبت به خرید میلگرد آجدار خرمدشت اقدام کنند. متقاضیان می توانند با انتخاب میلگرد مدنظر خود، با کارشناسان کاسپین استیل تماس گرفته و به صورت تلفنی درخواست صدور فاکتور کنند. همچنین امکان خرید حضوری میلگرد آجدار در شهرهای تهران و مشهد برای شما فراهم شده است.
کاسپین استیل روزانه قیمت میلگرد آجدار کارخانجات را استعلام کرده و در جدول سایت بروزرسانی می کند. شما می توانید با بررسی قیمت روز میلگرد از جدول سایت، با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست صدور فاکتور کنید. فاکتور رسمی ارائه شده توسط کاسپین استیل تضمینی بر کیفیت و اصالت کالای خریداری شده شما می باشد.