میلگرد آجدار سیرجان

میلگرد آجدار سیرجان

مجتمع سیرجان حدید جنوب با تکیه بر دانش و کادر مجرب خود، انواع مقاطع فولادی مختلف را تولید و در بازار عرضه می کند. یکی از محصولات مهم فولاد سیرجان میلگرد آجدار این مجتمع است که دارای کیفیت بالایی در بین میلگردهای موجود در بازار می باشد. برای استعلام قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب به جدول سایت مارجعه کنید.

مجتمع فولادی سیرجان حدید جنوب

مجتمع فولادی سیرجان در سال 1389 در کیلومتر 7 جاده دزفول در دو فاز فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه اکنون با مدیریت آقای حسن درویش زید آبادی با ظرفیت تولید 300 هزار تن در سال فعالیت می کند. مواد اولیه موجود در مجموعه فولادی سیرجان حدید جنوب از پیوستگی برخوردار است. به این معنی که شمشی که از واحد ریخته گری انتقال می یابد نیازی به کوره نداشته و مستقیم وارد مرحله نورد می شود. این فرایند در کنار صرفه جویی در مصرف انرژی سبب جلوگیری از اتلاف وقت نیز می شود.

قیمت میلگرد سیرجان

میلگردهای تولیدی سیرجان حدید جنوب به دلیل استفاده از تجهیزات پیشترفته از کیفیت بالایی برخوردار است. میلگردهای آجدار در استانداردهای مختلف در برندهای متفاوتی در حال تولید است که هر کدام دارای کیفیت و خواص متغیری نیز می باشد. میلگرد آجدار سیرجان به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجهیزات مدرن از قیمت قابل قبول و کیفیتی عالی برخوردار است.

قیمت میلگرد سیرجان

میلگرد آجدار سیرجان در گرید A2 و A3 در سایزهای 10 الی 32 میلی متر مطابق با بهترین استانداردهای روز دنیا در حال تولید می باشد. به دلیل کیفیت بالا و استقبال زیاد از میلگرد آجدار سیرجان در بازار، قیمت روز میلگرد سیرجان همواره برای صاحبان پروژه بسیار مهم می باشد.

قیمت روز میلگرد آجدار سیرجان حدید جنوب

قیمت مقاطع فولادی از جمله میلگرد همواره دارای نوسانات زیادی در بازار است، به همین جهت خریداران به دنبال استعلام قیمت به صورت آنلاین از مرجعی رسمی می باشند. کاسپین استیل روزانه با دریافت فاکتور از کاخانجات، قیمت جدید میلگرد سیرجان را استعلام و در سایت خود بروزرسانی می کند.

بررسی قیمت لحظه ای میلگرد امری ضروری برای خریداران محسوب می شود، زیرا میلگرد از پرمصرف ترین مقاطع فولادی در صنعت ساختمان است که با افزایش قیمت آن قیمت مسکن نیز افزایش خواهد یافت.

خرید میلگرد آجدار سیرجان

 

برای خرید میلگرد آجدار سیرجان ابتدا باید قیمت این مقطع فولادی را از مراجع مختلف استعلام کنید. راهکارهای زیادی برای خرید میلگرد سیرجان برای متقاضیان وجود دارد. کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش در شهر تهران و مشهد می باشد و با داشتن کارشناسان با تجربه آماده خدمات حضوری و غیرحضوری به شما می باشد.

خرید میلگرد آجدار سیرجان

همچنین شما می توانید با بررسی مشخصات میلگرد مدنظر خود، با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و درخواست صدور فاکتور کنید. عوامل زیادی در قیمت روز میلگرد سیرجان نقش دارند که یکی از مهم ترین آن هزینه حمل و نقل است. به حجم بالای مقاطع فولادی که وزن زیادی را شامل می شود، باید توقع قیمت بالایی برای هزینه حمل و نقل در نظر گرفت. در کنار این، نوسانات ارزی، قیمت جهانی آهن، استاندارد ساخت و… از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول می باشند.

قیمت لحظه ای میلگرد سیرجان به صورت آنلاین

قیمت میلگرد همواره دچار نوسان بوده و به صورت روزانه و حتی گاهی  لحظه ای در حال تغییر می باشد. به همین جهت شما می توانید قیمت لحظه ای میلگرد سیرجان را از سایت کاسپین استیل یا تماس با کارشناسان فروش ما استعلام کنید. کاسپین استیل یکی از بزرگترین عرضه کننده انواع مقاطع فولادی است و به صورت لحظه ای و آنلاین قیمت جدید میلگرد سیرجان را به خریداران اعلام می نماید. خریداران عزیز تنها کافیست کارخانه و سایز میلگرد مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق دو بالا نسبت به استعلام قیمت آن اقدام کنید.

چرا خرید میلگرد سیرجان حدید جنوب؟

مجتمع فولادی سیرجان از مواد اولیه مرغوب برای ساخت میلگرد استفاده می کند. همچنین تجهیزات مدرن این مجتمع فولادی سبب افزایش سطح کیفی محصولات از جمله میلگرد آن شده است. سیرجان حدید جنوب در کنار کیفیت خوب قیمتی مقرون بصرفه را به مشتریان خود اعلام می کند که در بازار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

قیمت میلگرد 14، 16 و 18 سیرجان

در میلگردها با افزایش سایز مقطع فولادی، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. زیرا با افزایش سایز میلگرد، وزن میلگرد و مواد مورد استفاده در آن نیز افزایش خواهد یافت. بعد از خرید از کاسپین استیل در عرض کمتر از 30 دقیقه فاکتور فروش شما آماده می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل داده می شود. به دلیل نوسانات بازار قیمت قرار گرفته در سایت، قیمت دقیق بر روی فاکتور نبوده و تمامی خریداران قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت لحظه ای میلگرد آجدار سیرجان اقدام کنند.

نمایش دادن همه 9 نتیجه