میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

کاسپین استیل عرضه کننده انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد آجدار زاگرس است. برای اطلاع از قیمت میلگرد آجدار زاگرس به جدول سایت ما مراجعه کرده و محصول خود را جستجو کنید. همچنین برای استعلام قیمت دیگر مقاطع فولادی به دسته بندی محصولات مراجعه کرده و محصول خود را جستجو کنید.

مجتمع فولادی صبا فولاد زاگرس

مجموعه فولادی زاگرس در سال 1391 با هدف افزایش تولید داخل احداث شد. این مجموعه با مدیریت آقای علی محمد زمانی در دو فاز تولید مقاطع فولادی و فولاد سازی فعالیت می کند. مجتمع فولادی زاگرس به نشانی شهرکرد، کیلومتر 35 جاده بروجن، شهرک صنعتی سفیددشت می باشد. این شرکت در فار نخست موفق به تولید 420 هزار تن مقطع فولادی در سال شد که با مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی پیشترفت کرده و در مسیر رشد قرار گرفت.

اکثر تجهیزات این مجتمع پیشترفته و از شرکت SIMENSE آلمان تهیه شده است. این مجتمع به فعالیت های تولیدی خود در راستای حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد. میلگردهای تولیدی زاگرس با شناسه آج 400 و گرید A3 تولید می شود که با استفاده از سیستم خنک کننده ترمکس موفق به تولید میلگردهایی با کیفیت شده است. در ادامه به قیمت روز میلگرد آجدار زاگرس، قیمت امروز میلگرد زاگرس، خرید میلگرد آجدار زاگرس، قیمت لحظه ای میلگرد زاگرس و… می پردازیم.

قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس

میلگردهای گرید A3 زاگرس تنها در مناطقی استفاده می شود که نیاز به استقامت و استحکام بالا باشد. عمده کاربرد این گرید در ساختمان و بتن است که به دلیل چسبندگی بالا استحکامی خوب به ساختمان می دهد. نشان اختصاصی شرکت فولاد زاگرس SFZ است که آج آن نیز به صورت  آج ضربدری یا هفتی و هشتی بر روی سطح میلگرد تولید می شود.  محصولات تولیدی زاگرس از با کیفیت ترین مقاطع فولادی در کشور است که مطابق با استاندارد ملی 3132 در حال تولید است. جهت بررسی قیمت جدید میلگرد زاگرس به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

قیمت میلگرد آجدار زاگرس امروز

قیمت میلگرد آجدار زاگرس وابسته به استاندارد ساخت، وزن و اندازه آن است. مجموعه کاسپین استیل انواع میلگرد آجدار زاگرس در سایز و استاندارد مختلف را برای شما فراهم و در جدول سایت درج نموده است. میلگردهای تولیدی زاگرس در کنار کیفیت مناسب از قیمت مقرون بصرفه ای نیز برخوردار است. هر مقدار وزن و آج روی میلگرد بیشتر شود، بر قیمت آن نیز افزوده خواهد شد.

بررسی قیمت میلگرد آجدار زاگرس امروز

قیمت جدید میلگرد زاگرس، روزانه توسط کارخانجات اعلام می شود و قیمت ثابتی ندارد. کاسپین استیل روزانه از تمام کارخانجات از جمله زاگرس فاکتور دریافت می نماید و قیمت جدید میلگرد زاگرس را در جدول سایت خود بروزرسانی می کند. عوامل مختلفی بر قیمت مقاطع فولادی نقش دارند که مهم ترین آن شامل هزینه های حمل و نقل، میزان عرضه و تقاضا در بازار، قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد، قیمت شمش فولادی، قیمت دلار و ارز مورد نیاز کارخانه برای واردات مواد مورد نیاز و… می باشد.

خرید میلگرد آجدار زاگرس

خرید میلگرد آجدار زاگرس

یکی از بهتری روش ها برای خرید میلگرد زاگرس، خرید انلاین از کاسپین استیل می باشد. شما می توانید با بررسی مشخصات و قیمت روز میلگرد نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید. فقط کافیست برند و سایز مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کارشناسان فروش کاسپین استیل تماس بگیرید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور شما را ارسال و بار شما را آماده تحویل و ارسال می کنند.

قیمت میلگرد زاگرس درب کارخانه

خرید میلگرد زاگرس از درب کارخانه امکان پذیر نیست. خریداران برای خرید میلگرد زاگرس باید به نمایندگی های مجاز و دفاتر فروش مقاطع فولادی مراجعه کنند. کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش و انبار بزرگ در شهر تهران و مشهد می باشد که در کمترین زمان ممکن بارهای خریداری شده را آماده تحویل می کند. جهت خرید میلگرد موردنظر خود به دفاتر فروش کاسپین استیل یا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

نمایش یک نتیجه