میلگرد آجدار ظفر بناب

میلگرد آجدار ظفر بناب

مجتمع فولادی ظفر بناب

مجتمع فولادی ظفر بناب در سال 1386 در شهرک صنعتی سهند و در منطقه بناب استان آذربایجان شرقی احداث شد. این مجتمع فولادی تولید کننده انواع تیرآهن و میلگرد در استانداردها و سایزهای مختلف می باشد. مجموعه ظفر بناب تولیدکننده انواع میلگرد آجدار A2 و A3 است که سهم قابل توجهی از میلگرد شمال غرب کشور را تامین می کند.

مجتمع فولادی ظفر بناب در فاز اول موفق به تولید سالانه 200 هزار تن مقاطع فولادی شد. این مجموعه در سال 1390 فاز دوم خود را که شامل زمینی به مساحت 150000 متر مربع بود، احداث نمود. فاز دوم این مجموعه موفق به تولید 400 هزار تن مقاطع فولادی از جمله میلگرد شد. مجتمع فولادی بناب تبریز موفق به ایجاد 600 شغل به طور مستقیم و ایجاد 5000 هزار شغل به صورت غیر مستقیم نیز شد و شروع به ساخت فاز سوم خود در سال 1395 کرد.

قیمت میلگرد ظفر بناب

مجتمع فولادی ظفر بناب دسترسی سریع به راه های ترانزیتی اصلی کشور و بسیار نزدیک به گمرک مرزی نیز می باشد. همچنین ظفر بناب در نزدیکی نیروگاه حرارتی سهند بناب قرار داشته و موقعیت عالی از این حیث دارد. قیمت میلگرد ظفر بناب با توجه به سایز و استاندارد ساخت آن تعیین می شود. در جدول سایت کاسپین استیل انواع میلگرد ظفر بناب در سایز مختلف برای شما قابل مشاهده و بررسی می باشد.

وزن میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

مجتمع ظفر بناب تولیدکننده انواع میلگرد گرید A2 و A3 در سایزهای 8 الی 14 میلی متر با نوع آج موازی و منفرد می باشد. میلگردهای تولیدی مطابق با استانداردهای DIN اروپا و ASTM آمریکا تولید شده و دارای کیفیت و استحکام خوبی است. وزن میلگردهای ظفر بناب مطابق با استاندارد ساخت آن تعیین می شود که وزن آن از جدول اشتال کمتر است. یعنی نسبت به دیگر میلگردهای موجود در بازار وزنی کمتر دارد که سبب قیمت مناسب آن در بین دیگر میلگردها شده است.

قیمت میلگرد آجدار ظفر بناب امروز

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت مسکن و هزینه نهایی ساختمان، مصالح بکار رفته در آن می باشد. میلگرد یکی از مهم ترین مصالح بکار رفته در اسکلت بندی و ستون های ساختمان است که با افزایش قیمت آن هزینه تمام شده ی پروژه نیز افزایش خواهد یافت. این ویژگی سبب شده تا خریداران میلگرد تمرکز زیادی بر روی استعلام قیمت روزانه میلگرد ظفر بناب و دیگر برندهای میلگرد داشته باشند.

کاسپین استیل با استعلام روزانه قیمت میلگرد از کارخانجات مختلف، قیمت جدید میلگرد ظفر بناب را در سایت خود بروزرسانی می کند. قیمت میلگرد به عواملی همچون نرخ ارزی کشور مخصوصا دلار، قیمت نفت، استاندارد ساخت، هزینه حمل و نقل، قیمت جهانی آهن و… بستگی دارد. هر یک از این عوامل بر قیمت مقاطع فولادی تاثیری مستقیم می گذارند. ولی در بین این موارد هزینه حمل و نقل از مهم ترین دغدغه خریداران میلگرد ظفر بناب است.

کاسپین استیل دارای دو انبار در شهر تهران و مشهد است که امکان خرید انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد آجدار ظفر بناب را برای شما فراهم نموده است. همچنین شما می توانید با انتخاب سایز و کارخانه مورد نظر خود، با کارشناسان فروش کاسپین استیل تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش و صدور فاکتور فروش خود اقدام کنید.

خرید میلگرد ظفر بناب

خرید میلگرد ظفر بناب

کارخانه ظفر بناب یکی از بهترین کارخانجات تولید میلگرد در شمال غرب کشور است که با تولید میلگردهای با کیفیت در استانداردهای مختلف نیاز استان آذربایجان شرقی و حتی شهرهای اطراف را تامین کرده است. به دلیل کیفیت بالا، محصولات ظفر بناب و نزدیکی این کارخانه به مرزهای شمالی، محصولات آن به کشورهای ارمنستان و ترکیه نیز صادر می شود.

مشتریان عزیزی که تمایل به خرید میلگرد آجدار ظفر بناب دارند، می توانند به دو روش آنلاین و حضوری نسبت به خرید میلگرد اقدام کنند. با تماس با کاسپین استیل، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور را برای شما ارسال می کنند. همچنین بعد از خرید میلگرد ما در کمترین زمان محصولات شما را آماده و ارسال می کنیم.

خرید میلگرد ظفر بناب از کاسپین استیل

خریداران میلگرد همواره به دنبال مرجعی قانونی و مورد اعتماد برای خرید مقاطع فولادی مختلف از آن می باشند. کاسپین استیل با تجربه ای بالا در زمینه تهیه و توزیع انواع مقاطع فولادی و داشتن دفاتر فروش در شهرهای تهران و مشهد، امکان خریدی راحت و آسوده را برای خریداران عزیز فراهم کرده است. کارشناسان ما در ساعات ادارای آماده پاسخگویی به متقاضیان عزیز می باشند.

نمایش دادن همه 4 نتیجه