قیمت میلگرد آجدار فایکو

قیمت میلگرد آجدار فایکو

فولاد البرز ایرانیان (فایکو) یکی از تولیدکنندگان مقاطع فولادی مختلف از جمله میلگرد آجدار در کشور است. فایکو با آگاهی بر نیاز روز کشور نسبت به تولید میلگرد آجدار اقدام کرده است. کاسپین استیل محصولات مختلف فایکو را در انبار خود را موجود دارد و میلگردهای این مجتمع را در ضخامت های مختلف عرضه می کند. جهت استعلام قیمت میلگرد آجدار فایکو به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی فایکو ساری

مجتمع فولادی فایکو در سال 1393 با هدف ایجاد اشتغال بومی و تامین نیاز مقاطع فولادی کشور تاسیس شد. عمده محصولات مجموعه فایکو ساری تیرآهن، نبشی، ناودانی، میلگرد، میلگرد آجدار است که مطابق با استانداردهای روز دنیا در حال تولید است. فایکو ساری بعد از مجموعه ذوب آهن اصفهان، بهترین تولیدکننده انواع مقاطع فولادی با ظرفیت تولید 1 میلیون تن در سال می باشد.

فایکو ساری به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور معرفی می شود و محصولات آن به کشورهای گرجستان، عراق، ترکیه، ارمنستان و… نیز صادر می شود. از مهم ترین دلایل موفیقیت این مجموعه می توان به دسترسی سریع به راه های اصلی کشور مانند بزرگراه تهران مشهد، دسترسی به خط آهن و ایستگاه اختصاصی، تجهیزات روز دنیا، استفاده از استانداردهای ساخت ملی و بین الملی اشاره کرد.

سایزبندی میلگرد فایکو

میلگردهای آجدار فولاد البرز ایرانیان فایکو در سایزهای میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 28 آجدار ، میلگرد 32 آجدار در حال تولید می باشد. در ادامه به قیمت روز میلگرد فایکو، وزن میلگرد فایکو ساری، خرید میلگرد فایکو ساری، قیمت میلگرد آجدار فایکو، قیمت میلگرد فولاد البرز ایرانیان فایکو ، وزن میلگرد فولاد البرز ایرانیان فایکو و… اشاره خواهیم کرد.

قیمت میلگرد آجدار فایکو ساری

قیمت میلگرد آجدار فایکو ساری

یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت روز میلگرد آجدار فایکو ساری، استاندارد ساخت و وزن تمام شده ی میلگرد است. استانداردهای ساخت مختلف و آج روی سطح میلگرد وزنی متفاوت به میلگرد داده و قیمت آن را تعیین می کند. ما در جدول قرار داده شده در سایت، لیست کامل انواع میلگرد آجدار فولاد البرز ایرانیان فایکو را قرار داده ایم. با انتخاب کارخانه و سایز مورد نظر خود، می توانید قیمت روز میلگرد فایکو را استعلام کنید.

قیمت امیلگرد آجدار فایکو امروز

قیمت جدید میلگرد فایکو و دیگر کارخانجات به دلیل نوسان قیمت بازار روزانه با استعلام از کارخانه ها توسط مجموعه کاسپین استیل انجام می شود. قیمت روز میلگرد با توجه به دریافت فاکتور از کارخانه بر روی سایت بروزرسانی می شود. خریداران میلگرد و صاحبان پروژه همواره به دنبال مرجعی معتبر برای بررسی قیمت جدید میلگرد فایکو و دیگر کارخانجات می باشند. زیرا قیمت میلگرد تاثیری مستقیم بر قیمت مسکن و هزینه نهایی ساختمان دارد.

کیفیت میلگرد فایکو

میلگردهای تولید در مجموعه فولاد البرز ایرانیان فایکو به دلیل استفاده از تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب از کیفیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این میلگرد آجدار فایکو دارای پوشش آپوکسی بر روی سطح خود می باشد که از خوردگی زود هنگام میلگرد جلوگیری می کند. البته در صورت ناپیوستگی و ایجاد شکاف در روی لایه آپوکسی، این لایه به خوبی عمل نکرده و میلگرد دچار خوردگی می شود.

خرید میلگرد با حجم بالا به صورت کیلویی توصیه می شود نه شاخه ای، برای مثال برای خرید 2 تن میلگرد آجدار فایکو، بهتر است به صورت کیلویی خرید کنید، زیرا خرید حجم بالای میلگرد به صورت کیلویی مقرون بصرفه است.

قیمت لحظه ای میلگرد فایکو

عوامل زیادی در تعیین قیمت میلگرد فایکو نقش دارند. برخی از این عوامل شامل قیمت مواد اولیه، استاندارد ساخت، وزن مقطع، قیمت جهانی نفت، هزینه حمل و نقل و… می باشد. یکی از مهم ترین عامل هزینه حمل و نقل است که خوشبختانه کاسپین استیل، امکان خرید حضوری در مشهد و تهران را برای شما فراهم کرده است. مجموعه ما دارای دو انبار بزرگ در شهر مشهد و تهران است که ساکنین این شهرها و نواحی اطراف نگرانی کمتری بابت هزینه حمل و نقل محصولات خریدارای شده دارند.

خرید میلگرد فایکو ساری

کاسپین استیل در کنار امکان خرید حضوری از دفتر فروش مشهد و تهران، امکان خرید غیر حضوری میلگرد را برای شما فراهم نموده است. خریداران عزیز با بررسی مشخصات فنی میلگرد و انتخاب برند مدنظر خود، با کارشناسان فروش کاسپین استیل تماس و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور را برای ارسال و بار شما در سریع ترین زمان به شما تحویل می دهند.

خرید میلگرد فایکو ساری

خریداران عزیز در کنار استعلام قیمت روزانه میلگرد فایکو از سایت، می توانند با تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما نسبت به دریافت مشاوره و قیمت جدید مقاطع فولادی اقدام کنند. کاسپین استیل با تجربه ای بالا و کادری مجرب در زمانی کوتاه سفارش شما را تهیه و آماده ارسال می کند.

قیمت میلگرد فایکو درب کارخانه

در هنگام خرید مقاطع فولادی، یکی از مواردی که ذهن خریدار را مشغول می کند، تهیه میلگرد یا مقاطع فولادی از درب کارخانه با قیمتی پایین می باشد. باید گفت امکان خرید میلگرد از کارخانه وجود نداشته و میلگردهای تولید شده توسط نمایندگی های مجاز و دفاتر فروش در کشور معامله می شود. کاسپین استیل از عرضه کنندگان مستقیم میلگرد فایکو با قیمت مناسب می باشد.

نمایش دادن همه 5 نتیجه