میلگرد آجدار نیشابور

میلگرد آجدار نیشابور

مجتمع فولادی نیشابور تولیدکننده مقاطع فولادی مختلف مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد. این مجتمع علاوه بر تامین نیاز مقاطع فولادی شهر نیشابور، مقاطع خود را به استان های اطراف نیز ارسال کرده و سهم بالایی در تامین نیاز داخل دارد. برای مشاهده قیمت میلگرد آجدار نیشابور به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی خراسان

مجتمع فولادی خراسان در سال 1381 با هدف تولید میلگرد آجدار و بیلت در شهر نیشابور تاسیس شد. مجموعه فولادی خراسان در شمال غربی شهر نیشابور و به عنوان قطب سوم فولاد کشور معرفی و در استان خراسان رضوی فعالیت می کند. مجتمع فولادی نیشابور با مدیریت آقای سید حسین احمدی و با هدف گندله سازی به ظرفیت 5/2 میلیون تن و تغلیظ سنگ آهن به ظرفیت 5/2 میلیون تن در حال فعالیت می باشد.

فولاد نیشابور به نشانی شهر نیشابور، کیلومتر 15 جاده نیشابور به شهر فیروزه به صندوق پستی 488 می باشد. این شرکت فولادی میلگردهای خود را در سه دسته میلگرد ساده، میلگرد آجدار مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی تولید و در بازار عرضه می کند. علاوه بر استانداردهای ملی، این مجموعه با بهره گیری از استانداردهای بین المللی و دستگاه های مدرن دنیا موفق به تولید میلگرد آجدار با کیفیت و استحکام بالا شده است.

قیمت میلگرد نیشابور

مجموعه فولادی نیشابور با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا و کادری مجرب انواع میلگرد آجدار 10 ، میلگرد آجدار 12 ، میلگرد آجدار 14 ، میلگرد آجدار 16 ، میلگرد آجدار 18 ، میلگرد آجدار 20 ، میلگرد آجدار 22 ، میلگرد آجدار 25 ، میلگرد آجدار 28 ، میلگرد آجدار 32 را تولید و در بازار عرضه می کند. هریک از این نوع میلگردها دارای آجی متفاوت بوده که وزن آن را تعیین می کند. برای بررسی قیمت میلگرد آجدار نیشابور به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

قیمت میلگرد نیشابور

میزان تقاضای میلگرد در شهرهای شمالی و شمال شرقی کشور ما بسیار بالا است که همین موضوع سبب درخواست بالای میلگرد آجدار نیشابور در آن مناطق شده است. مجموعه فولادی نیشابور علاوه بر استان خراسان رضوی توان تامین میلگردهای مورد نیاز شهرهای اطراف خود را نیز دارد.

قیمت روز میلگرد نیشابور

روزانه عوامل مختلفی بر قیمت روز میلگرد آجدار نیشابور نقش دارند. این مجموعه هر روز تحت تاثیر عوامل داخلی و داخلی قیمت جدید محصولات خود را اعلام می نماید. برخی از این عوامل شامل قیمت روز آهن، قیمت مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضا، هزینه حمل و نقل و… می باشد. مهم ترین عوامل در تعیین قیمت روز میلگرد نیشابور، هزینه حمل و نقل آن است.

از آنجایی که مجتمع فولادی نیشابور در استان خراسان رضوی قرار دارد، خرید میلگرد نیشابور برای تمامی نقاط کشور میسر نیست. با این حال باید گفت، کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش و انبار بزرگ در شهر مشهد و تهران است که امکان خرید میلگرد نیشابور در شهر تهران و نواحی اطراف آن را برای خریداران عزیز فراهم کرده است.

قیمت میلگرد 14 نیشابور امروز

میلگرد 14 نیشابور همواره از تقاضای زیادی در بازار آهن آلات و ساختمان رو به رو است. به همین جهت اطلاع از قیمت میلگرد 14 آجدار نیشابور برای صاحبان این پروژه ها بسیار مهم می باشد. به دلیل تقاضای بالای میلگرد 14 نیشابور، قیمت این مقطع فولادی همواره دارای نوسان بوده و به همین جهت روزانه و حتی لحظه ای توسط کارخانه در حال تغییر می باشد.

قیمت میلگرد 16 نیشابور

در حال حاضر، شهرهای شمال و شمال شرقی کشور در حال توسعه و ساخت ساختمان های جدید و واحدهای صنعتی می باشد. این خبر خوبی برای مجتمع فولادی خراسان است تا سالانه تولید میلگرد آجدار خود را افزایش و در بازار عرضه کند. برای خرید میلگرد 16 نیشابور با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

قیمت میلگرد نیشابور درب کارخانه

خرید میلگرد آجدار نیشابور از درب کارخانه امکان پذیر نیست و خریداران عزیز باید به نمایندگی های مجاز و دفترهای فروش مراجعه کنند. کاسپین استیل عرضه کننده مستقیم میلگرد نیشابور از کارخانه است که با قیمتی مناسب میلگرد این مجموعه را برای شما فراهم می کند. جهت بررسی قیمت امروز میلگرد نیشابور به جدول سایت ما مراجعه فرمایید.

قیمت میلگرد فولاد خراسان

خرید میلگرد آجدار نیشابور

در جدول کاسپین استیل قیمت میلگرد فولاد خراسان به صورت لحظه ای برای شما بروزرسانی می شود. بررسی قیمت روزانه میلگرد خراسان یکی از دغدغه های مهم صاحبان صنایع و پروژه های ساختمانی است. این افراد همواره به دنبال مرجعی معتبر و قابل اعتماد برای بررسی قیمت جدید میلگرد می باشند که کاسپین استیل این امکان را فراهم نموده است.

خرید میلگرد آجدار نیشابور

برای خرید میلگرد نیشابور روش های زیادی برای خریداران وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به دفتر فروش کاسپین استیل در شهر تهران و مشهد نسبت به خرید میلگرد نیشابور اقدام کنید. کارشناسان ما علاوه بر آنالیز کامل مشخصات محصولات، شما را برای خریدی خوب راهنمایی می کنند. خریداران می توانند در ساعات اداری به دفتر فروش کاسپین استیل مراجعه و سفارش خود را ثبت کنند.

خرید انلاین میلگرد نیشابور

کاسپین استیل برای راحتی مشتریان عزیز امکان خرید آنلاین میلگرد آجدار نیشابور را نیز برای شما فراهم کرده است. خریداران عزیز با بررسی مشخصات کامل میلگرد و انتخاب برند موردنظر خود با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنند. کارشناسان فروش کاسپین استیل در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور فروش شما را ارسال و بار شما را آماده تحویل می کنند.

هیچ محصولی یافت نشد.