میلگرد آجدار کاوه اروند

میلگرد آجدار کاوه اروند

میلگردها از مهم تریم مقاطع فولادی مورد استفاده در ساختمان و قیمت بتن محسوب می شود. استفاده از میلگرد باکیفیت همراه با آجی مناسب سبب تقویت ستون و استقامت ساختمان می شود. میلگردهای آجدار کاوه اروند دارای آج های مناسب و مطابق با استانداردهای روز دنیا است که توسط کاسپین استیل تهیه شده است. برای مشاهده قیمت میلگرد آجدار کاوه اروند به جدول سایت مراجعه کنید.

مجتمع فولادی کاوه اروند

مجتمع فولادی کاوه اروند در سال 1391 برای تولید میلگرد آجدار در منطقه آزاد اروند در دو فاز تاسیس شد. فاز اول این مجموعه با ظرفیت تولیدی معادل 600 هزار تن میلگرد و وایر در سال می باشد. فاز دوم اجرای طرح شامل احداث واحدهای احیاء مستقیم به ظرفیت ۷/۱ میلیون تن، قطعات سنگین با ظرفیت 1.400.000 میلیون تن و فولاد سازی به ظرفیت 2 میلیون تن در سال می باشد.

میلگردهای تولیدی شرکت کاوه اروند دارای قطر 8 تا 32 میلی متر می باشد. این مجموعه مجهز به 18 استند پر قدرت است، یعنی سرعت تولید بالا است و حدود 16 متر در ثانیه می باشد. این سرعت در کنار پاسخ به نیاز کشور، می تواند برای صادر به خارج کشور حرفی در بین رقبای خارجی نیز داشته باشد. این مجموعه با ظرفیت تولیدی بالا توانسته است محصولات خود را در کشورهای حوضه خلیج فارس نیر صادر کند و مقدار زیادی برای کشور ارزآوری کند.

قیمت میلگرد کاوه اروند

شاخص های زیادی بر قیمت میلگرد کاوه اروند تاثیرگذار می باشد که یکی از این عوامل استاندارد ساخت، طول و ضخامت میلگرد است. زیرا میلگردهای تولیدی در استانداردهای مختلف از مواد اولیه و آج هایی متفاوت ساخته شده است. البته وزن هر یک نیز متغیر است که به صورت جداگانه قیمت آن محاسبه می شود. شما می توانید با مراجعه به جدول سایت کاسپین استیل، قیمت روز میلگرد کاوه اروند را بررسی کنید.

قیمت میلگرد اروند خرمشهر

میلگردهای اروند در سایز های متفاوت به انتخاب مشتری قابل سفارش می باشد. البته نمی توان گفت اگر سایز میلگرد 5 برابر شد پس قیمت آن نیز 5 برابر می شود، خیر قیمت میلگرد آجدار اروند به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آن استاندارد ساخت و وزن نهایی مقطع است. عواملی چون هزینه حمل و نقل، قیمت مواد اولیه، قیمت جهانی نفت، قیمت آهن و… نیز بر قیمت میلگرد تاثیرگذاز می باشد.

یکی از عامل های مهم در تعیین قیمت لحظه ای میلگرد اروند، نوسانات ارزی کشور می باشد. متاسفانه باید گفت قیمت ارز در کشور ما همواره در حال تغییر است و به همین جهت قیمت لحظه ای میلگرد آجدار اروند روزانه توسط کارخانه اعلام می شود. کاسپین استیل با استعلام روزانه قیمت از کارخانه، قیمت جدید میلگرد اروند کاوه را در جدول سایت خود بروزرسانی می کند.

قیمت میلگرد آجدار کاوه اروند درب کارخانه

خبر بد این است که امکان خرید میلگرد آجدار اروند از کارخانه وجود نداشته و خبر خوب این است که کاسپین استیل عرضه کننده مستقیم میلگرد اروند از کارخانه می باشد. خریداران عزیز برای خرید میلگرد اروند تنها باید به نمایندگی های مجاز و دفترهای فروش مراجعه کنند که در ادامه روش خرید آنلاین و حضوری میلگرد اروند را برای شما شرح خواهیم داد.

خرید آنلاین میلگرد کاوه اروند

خرید آنلاین میلگرد کاوه اروند

برای خرید میلگرد اروند راه های زیادی برای شما وجود دارد. مجموعه کاسپین استیل برای راحتی حال شما در کنار خرید حضوری، امکان خرید آنلاین میلگرد اروند را نیز برای شما فراهم نموده است. شما باید با بررسی مشخصات فنی میلگرد و انتخاب اندازه و ضخامت میلگرد موردنظر خود با کارشناسان فروش کاسپین استیل تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان فروش ما در زمانی کوتاه پیش فاکتور شما را آماده و بار شما را آماده تحویل می کنند.

خرید میلگرد آجدار کاوه اروند

کاسپین استیل در کنار امکان خرید آنلاین میلگرد اروند، امکان خرید حضوری در شهر مشهد و تهران را نیز برای خریداران فراهم کرده است. مجموعه ما دارای دو انبار بزرگ در شهر تهران و مشهد است که دغدغه مشتریان عزیز برای هزینه حمل و نقل را نیز در این شهرها از بین برده است. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفتر فروش کاسپین استیل، نسبت به خرید میلگرد آجدار کاوه اروند و دیگر مقاطع فولادی اقدام کنید.

نمایش دادن همه 8 نتیجه