نبشی آریان فولاد

نبشی آریان فولاد

نبشی دیکی از مقاطع مورد استفاده در قسمت های مختلف ساختمان و صنعت اسن که همواره مورد توجه منهدسین و صنعتگران بوده است. برای اطلاع از مشخصات، ابعاد و وزن نبشی آریان فولاد به جدول موجود در سایت مراجعه کنید. همچنین کاسپین استیل قیمت نبشی فولادی آریان را روزانه از کارخانه استعلام کرده و در جدول سایت بروزرسانی می کند.

مجتمع فولادی آریان

شرکت فولادی نورد آریان در سال 1385 در زمینی به  مساحت 220 هزار متر مربع در 15 کیلومتری جاده بوئین زهرا – اشتهارد و در منتهی الیه جنوب شرقی استان قزوین احداث شد. مجتمع فولادی آریان تولیدکننده انواع مقاطع فولادی از حمله تیرآهن، نبشی، ناودانی، میلگرد، ریل و… می باشد. این مجتمع موفق به اشتغال بیش از 1000 نیرو که 80 درصد آن از شهر بوئین زهرا می باشد، شده است.

تجهیزات و ماشین آلات شرکت آریان فولاد توسط کارخانه مانیسمان دماگ آلمان، NNK ژاپن و دانیلی ایتالیا فراهم می شود. استفاده از این دستگاها نه تنها سرعت تولید را افزایش داده، بلکه سبب افزایش کیفیت محصولات این مجموعه نیز شده است. محصولات آریان فولاد پس از تولید به کشورهای خاورمیانه از جمله ارمنستان، ترکیه، افغانستان و … نیز صادر می شود. همچنین این مجموعه یکی از بزرگترین تولیدکننده مقاطع فولادی و کارآفرینان تمام خصوصی در کشور محسوب می شود.

بررسی قیمت نبشی فولادی آریان

قیمت نبشی فولادی آریان

آریان فولاد تولیدکننده مقاطع فولادی مختلف با کیفیت بالا است که دارای محبوبیت زیادی در بازار می باشد. نبشی فولادی آریان محصولی با استحکام و مقاومت بالا است که همواره مورد توجه مهندسین و صاحبان صنایع بوده است. قیمت این مقطع روزانه توسط کاسپین استیل استعلام شده و در اختیار خریداران عزیز قرار می گیرد.

قیمت نبشی آریان

نبشی های فولادی آریان در ضخامت‌ 3 تا 12 میلی‌ متر و شاخه ‌های 6 و 12 متری تولید و عرضه می شود. نبشی های این مجتمع با کمترین خطا و مشکل تولید می شود. دلیل این دقت استفاده از تجهیزات روز دنیا در کنار استانداردهای ملی و بین المللی مناسب می باشد. شما می توانید وزن و ابعاد مختلف این محصول را در جدول سایت مشاهده کنید، وزن نبشی یکی از مهم ترین شاخص های تعیین قیمت آن محسوب می شود.

قیمت روز نبشی آریان

خرید نبشی فولادی آریان

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت مقاطع فولادی آریان از جمله نبشی، نرخ ارز می باشد. نرخ ارز در کشور ما همواره دارای نوسان بوده است، به همین جهت مهندسین و صاحبان پروژه همواره به دنبال مرجعی معتبر برای استعلام قیمت نبشی آریان فولاد می باشند. کاسپین استیل با آگاهی بر تاثیر نوسانات ارزی بر قیمت نبشی و مقاطع مختلف، قیمت جدید نبشی آریان را روزانه از این شرکت برای شما استعلام می کند.

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید ورق عرشه فولادی تاراز به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

خرید نبشی فولادی آریان

همانطور که گفته شد، کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش در شهر تهران و مشهد است که امکان خریدی آسوده را در این دو شهر برای خریداران فراهم کرده است. ما با اطلاع از نگرانی مشتریان بر هزینه حمل و نقل مقاطع فولادی، دو انبار بزرگ مقاطع فولادی در این دو شهر ایجاد کرده ایم. بعد از حضور در دفتر فروش کاسپین استیل، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما طریقه تحویل سفارش به دو صورت درب کارخانه و انبار کاسپین استیل را برای شما شرح خواهند داد.

نمایش 1–16 از 22 نتیجه