نبشی ابهر

نبشی ابهر

شرکت ابهر یکی از تولیدکنندگان نبشی فولادی در کشور است که با تکیه بر کادری باتجربه و تجهیزاتی بروز نسبت به تولید آن اقدام می کند. این مجتمع فولادی در موقیعت جغرافیایی (زنجان) مناسبی برای تهیه مواد اولیه و فولاد مورد نیاز خود قرار دارد. کاسپین استیل با اطلاع از اهمیت قیمت مقاطع فولادی ابهر، قیمت نبشی فولادی ابهر را روزانه برای شما در سایت بروزرسانی می کند.

مجتمع فولادی ابهر

مجموعه فولادی ابهر در سال 1384 تاسیس و چهار سال بعد به طور رسمی کار خود را در زمینه تولید مقاطع فولادی آغاز نمود. این کارخانه ظرفیت تولید 600 هزار تن مقاطع فولادی از جمله میلگرد را داراست و در کنار تامین نیاز استان زنجان به شهرهای اطراف نیز ارسال می شود. همچنین ابهر با شناخت از نیاز بازار مقاطع فولادی سالانه 350 هزار تن شمش فولادی تولسد و در بازار عرشه می کند.

طرح توسعه شرکت ابهر شامل احداث یک فاز ذوب آهن برای تولید شمش فولادی و افزایش تولید آن تا 7 میلیون تن در سال می باشد. شرکت ابهر موفق به اشتغال 500 نفر به صورت مستقیم و بیش از 2000 نفر صورت غیر مستقیم شده است. شرکت ابهر در جهت رسیدن به طرح توسعه خود دارای شرکت های وابسته ای از جمله شرکت مهندسی نیرو سیستم سترگان، شرکت آذرسنگ رستگار و شرکت حمل ونقل آرین ترابر تیراژه می باشد.

بررسی قیمت نبشی فولادی ابهر

قیمت نبشی فولادی ابهر

همانطور که گفته شد، مجتمع فولادی ابهر تولیدکننده شمش های فولادی است که از همین شمش ها در تولیدات محصولات ناودانی، تیرآهن، میلگرد و سایر مقاطع گرد استفاده می کند. نبشی‌ تولیدی کارخانه فولاد البرز غرب در سایزهای 10 و 12 میلی ‌متر و شاخه ‌های 6 و 12 متری تولید می شود. نبشی فولادی ابهر از کیفیت بالایی نسبت به دیگر مقاطع برخوردار است که مربوط به مواد اولیه مرغوب و شمش های تولید خود می باشد. به همین جهت از محبوبیت بالایی در بازار برخوردار است و به همین جهت فعال حوضه آهن همواره به دنبال مرجعی معتبر برای استعلام قیمت نبشی فولادی ابهر می باشند.

قیمت روز نبشی فولادی ابهر

کاسپین استیل با آگاهی از اهمیت بررسی قیمت روز نبشی فولادی ابهر، قیمت این مقطع را روزانه از کارخانه استعلام کرده و در سایت خود بروزرسانی می کند. همچنین باید توجه داشت که قیمت مقاطع فولادی روزانه تحت تاثیر عوامل مختلف در حال تغییر است. برخی از عواملی که سبب تعیین قیمت نبشی فولادی ابهر می شود، شامل موارد زیر می باشد:

  • نرخ ارز
  • میزان عرضه و تقاضا
  • قیمت جهانی آهن
  • قیمت موادا اولیه
  • هزینه حمل و نقل

تاثیر نرخ ارز بر قیمت نبشی ابهر

خرید نبشی فولادی ابهر

نرخ ارز در کشور مستقیم بر 4 موارد فوق تاثیر گذاشته و سبب تغییر قیمت مقاطع فولادی به صورت روزانه و حتی گاهی لحظه ای می شود. به همین جهت امکان دارد، قیمت قرار داده بر روی سایت قیمت نهایی فاکتور نباشد و دچار نوساناتی شود. خریداران عزیز بهتر است قبل از ثبت سفارش قیمت جدید نبشی ابهر را از کارشناسان ما استعلام کنید.

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید نبشی ابهر به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

خرید نبشی فولادی ابهر

کاسپین استیل با آگاهی از تاثیر هزینه حمل و نقل بر قیمت تمام شده محصولات، دو انبار در شهر تهران و مشهد برای خریداران در نظر گرفته است. بعد از خرید نبشی ابهر سفارش شما به دو صورت انبار کاسپین استیل و درب کارخانه به شما تحویل داده می شود. کارشناسان ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مقاطع فولادی مختلف می باشند.

نمایش یک نتیجه