نبشی ترک

نبشی ترک

نبشی یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد است که علاوه بر تولید داخل از کشورهای همسایه نیز وارد کشور می شود. کاسپین استیل با توجه به نیاز روز بازار، نبشی فولادی ترک را از مبدا تهیه کرده و به فروش می رساند. همچنین مجموعه ما روزانه قیمت مقاطع فولادی مختلف را از کارخانجات استعلام کرده و در جدول سایت خود بروزرسانی می کند. قیمت نبشی فولادی ترک در جدول سایت قابل رویت است.

بررسی قیمت نبشی ترک

مهندسین و طراحان سازه همواره به دنبال تهیه نقشه و مقاطعی می باشند که هزینه نهایی سازه را کاهش دهد. نبشی فولادی یکی از مقاطع فولادی مهم در ساختمان است که همواره مهندسین به دنبال نبشی با وزن پایین تر در کنار مقاومت بالا می باشند. به همین دلیل انتخاب درست نبشی با ابعاد و ضخامت مناسب نقش بالایی در بهینه سازی هزینه های سازه دارد. کاسپین استیل انواع نبشی فولادی در سایز و ابعاد مختلف را در جدول سایت برای شما قرار داده است.

قیمت انواع نبشی

انواع نبشی به صورت بال مساوی و بال نامساوی تولید و در بازار عرضه می شود. نبشی مقطعی پرکاربرد در سازه است که توسط بیشتر کارخانجات در سایزهای مختلف تولید می شود که هر کدام قیمت متفاوتی دارد. اختلاف قیمت نبشی کارخانجات بایکدیگر جزئی می باشد، شما می توانید با مراجعه به جدول سایت لیست کامل موجودی کاسپین استیل را مشاهده کنید.

دلیل نوسانات قیمت نبشی ترک

نبشی فولادی مانند دیگر مقاطع نوسانات قیمتی پیش بینی و غیرقابل پیش بینی را تجربه می کند. کارخانجات با آگاهی از این نوسانات قیمت این مقطع را روزانه اعلام می کنند. همچنین نبشی ترک یک محصول وارداتی است که قیمت آن وابسته به شرایط ارزی کشور مخصوصا دلار می باشد. قبل از خرید و ثبت سفارش قیمت جدید نبشی ترک را از کارشناسان ما استعلام کنید.

قیمت روز نبشی ترک

قیمت نبشی ترک

قیمت نبشی ترک روزانه تحت تاثیر عوامل مختلفی در حال تغییر می باشد. برخی از این عوامل شامل نرخ ارز، هزینه حمل و نقل، قیمت جهانی آهن، میزان عرضه و تقاضا، استاندارد ساخت و… می باشد. هزینه حمل و نقل نقش بالایی در قیمت این مقطع دارد، زیرا نبشی ترک محصولی وارداتی است که مسافت زیادی را از خارج کشور طی کرده تا به بازار کشور برسد. از آنجایی که خرید حجم بالای نبشی وزن بالایی را شامل می شود، هزینه حمل و نقل آن نیز افزایش می یابد.

کاسپین استیل با آگاهی از اهمیت و نگرانی خریداران از هزینه حمل و نقل، دو انبار بزرگ در شهر تهران و مشهد ایجاد کرده است. خریداران عزیز در این دو شهر دغدغه زیادی برای هزینه حمل و نقل مقاطع فولادی نداشته و به راحتی اقدام به خرید می کنند.

خرید نبشی فولادی ترک

برای خرید نبشی ترک به دفتر فروش کاسپین استیل مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تکمیل فرایند خرید و صدور فاکتور، سفارش شما به دو صورت درب کارخانه و انبار کاسپین استیل به شما تحویل داده می شود. همچنین در صورت تمایل به خرید آنلاین نبشی ترک، با شماره های ذکر شده تماس گرفته و تقاضای صدور فاکتور کنید. کارشناسان ما در زمانی کوتاه فاکتور شما ارسال کرده و روش های واریز وجه را برای شما شرح می دهند.

نمایش دادن همه 2 نتیجه