نبشی جاوید بناب

نبشی جاوید بناب

جاوید بناب یکی از شرکت های تولیدکننده مقاطع فولادی از جمله نبشی است. در این مجتمع فولادی نبشی با سرعت و دقت بالایی تولید شده و سایزبندی های متفاوتی دارد. کاسپین استیل با اطلاع از کیفیت و دقت بالای محصولات فولادی بناب، نبشی فولادی این شرکت را تهیه و به فروش می رساند. برای استعلام قیمت نبشی جاوید بناب به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی جاوید بناب

مجتمع فولادی جاوید بناب در سال 1383 با هدف تولید انواع نبشی و پروفیل های ساختمانی تاسیس شد. این مجتمع در استان آذربایجان شرقی قرار داشته و در این مدت موفق به کسب رتبه بالایی در میان سایر تولیدکنندگان نبشی و ناودانی شده است. در این مجموعه نبشی فولادی به ضخامت 3-8 میلی متر به دو صورت بال مساوی و بال نامساوی تولید می شود. ظرفیت تولید سالیانه این شرکت 80 هزار تن در سال بوده و نشانی شرکت آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی، فولاد جاوید بناب می باشد.

مشخصات نبشی جاوید بناب

بیشتر نبشی های فولادی بناب به روش نورد گرم تولید می شود که سبب مقاومت بالای آن در برابر حرارت نیز شده است. ابتدا شمش های فولادی در ابعاد مشخص به درون کوره های حرارتی نورد ریخته می شود. سپس به دمای تعیین شده رسیده و با عبور از استندهای مخصوص طول آن افزایش و سطح مقطع کاهش می یابد. در مرحله بعد از قفسه های نورد میانی عبور کرده و به اشکال مورد نظر یعنی نبشی فولادی تبدیل می شود. با بررسی ها وآنالیرهای لازم برشکاری شده و تحویل مشتریان می شود.

بررسی قیمت نبشی جاوید بناب

قیمت نبشی جاوید بناب

نبشی در استاندارد، سایز و ابعاد مختلفی تولید می شود که هر یک به صورتی قیمت این مقطع را تعیین می کنند. در صورتی که نبشی فولادی با ابعاد بزرگ خریدارای کنید، طبیعی است که قیمت آن بالاتر باشد. پیش از خرید نبشی بناب از ابعاد و ضخامت مورد نظر خود اطمینان کامل داشته باشید، زیرا ابعاد بزرگ تر وزن بیشتری داشته که به ضرر شما خواهد بود. برای اطلاع از سایز، ابعاد و قیمت نبشی جاوید بناب با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

قیمت روز نبشی جاوید بناب

قیمت نبشی فولادی روزانه تحت تاثیر عوامل مختلفی در حال تغییر است. یکی از این عوامل نرخ ارز در کشور است، زیرا نرخ ارز مستقیم به قیمت مواد اولیه مربوط می شود. با افزایش قیمت ارز باید توقع بالا رفتن قیمت مواد اولیه را داشت که سبب افزایش هزینه تمام شده کارخانجات می شود.

  • نرخ ارز مخصوصا دلار
  • میزان عرضه و تقاضا
  • قیمت جهانی آهن
  • قیمت مواد اولیه
  • هزینه حمل و نقل
  • استاندارد ساخت

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید نبشی جاوید بناب به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

خرید نبشی جاوید بناب

خرید نبشی جاوید بناب

کاسپین استیل در جهت رفاه حال خریدارن عزیز، امکان خرید انلاین نبشی بناب را نیز فراهم کرده است. شما می توانید به جدول سایت مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناس ما فرایند خرید آنلاین نبشی جاوید بناب را برای شما شرح داده و فاکتور شما را صادر می کند. بعد از صدور فاکتور بار شما به دو صورت درب کارخانه و انبار کاسپین استیل به شما تحویل داده می شود.

نمایش یک نتیجه