نبشی ذوب آهن

قیمت نبشی ذوب آهن اصفهان

مجتمع فولادی ذوب آهن به عنوان صنعت مادر ایران شناخته می شود. زیرا این شرکت تولیدکننده انواع مقاطع فولادی از جمله نبشی فولادی است که دارای متقاضیان زیادی در صنایع و ساختمان می باشد. کاسپین استیل با آگاهی بر کیفیت و اهمیت مقاطع فولادی ذوب، محصولات آن را تهیه و به فروش می رساند. برای مشاهده قیمت نبشی ذوب آهن به جدول سایت کاسپین مراجعه کنید.

مجتمع فولادی ذوب آهن

ایران از قرن ها گذشته و در دوران قاجار همواره به دنبال تاسیس مجتمع های فولادی برای تهیه نیاز کشور بوده است. در طی این سال ها با موانع متعددی از جمله مشکلات سیاسی خارجی و داخلی و محدودیت های مالی مواجه بود، تا اینکه در چهارچوب پروتکل همکاری های فنی و اقتصادی بین دولت ایران و شوروی سابق، احداث کارخانه ذوب آهن مورد توافق قرار گرفت و موافقت نامه ای به امضاء رسید که در ۲۳ دی ماه ۱۳۴۴ به تصویب مجلس رسید.

یکی از بندهای توافق نامه احداث کارخانه ذوب آهن برای تهیه طرح و تجهیزات لازم کارخانه و تجهیز معادن سنگ آهن و زغال سنگ و سنگ آهک بود که مورد توافق دو طرف بود. عملیات اجرایی ساخت واحدهای مختلف کارخانه از سال ۱۳۴۶ آغاز و در نیمه اول دی ماه ۱۳۵۰ ، بهره برداری از مجتمع با تولید چدن آغاز شد و تولید محصولات فولادی نیز با راه اندازی بخش فولاد سازی و مهندسی نورد در دی ماه ۱۳۵۱ با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال شروع شد.

بررسی قیمت نبشی ذوب آهن

نبشی های تولیدی در ذوب آهن با استاندارد DIN EN 10056/1.2 و به دو روش نورد گرم و سرد تولید می شود. استاندارد ساخت نبشی یکی از شاخص های مهم در تعیین قیمت آن است، زیرا در استانداردهای مختلف از مواد اولیه خاصی استفاده شده که وزن آن را تعیین می کند. امروزه مهندسین و صاحبان پروژه به دنبال مصالحی سبک در کنار استحکام بالا می باشند که نبشی ذوب آهن این مزیت ها را داراست. همچنین به‌ دلیل کاربرد گسترده نبشی ها در ساز‌ه‌های فولادی و بتنی، اطلاع از وزن نبشی ذوب‌ آهن اصفهان برای فعالان حوزه ساخت و ساز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

قیمت نبشی ذوب آهن اصفهان

نبشی ذوب آهن

نبشی در انواع مختلفی در حال تولید است که مهم ترین آن نبشی گالوانیزه است. به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضد زنگ بودن نبشی گالوانیزه، این مقطع دارای متقاضیان زیادی به خصوص در شمال کشور می باشد. زیرا رطوبت و باران تاثیری بر مقاومت آن نگذاشته و مورد استقبال مردم این نواحی قرار دارد. نبشی 8 ذوب آهن یکی دیگر از مقاطع مهم است که به دلیل وزن بالا از قیمت بیشتری برخوردار است.

قیمت روز نبشی ذوب آهن

قیمت مقاطع فولادی ذوب آهن روزانه تحت تاثیر عوامل مختلف در حال نوسان می باشد. یکی از این عوامل وضعیت ارزی در کشور است، با افزایش قیمت ارز باید توقع افزایش قیمت از سوی کارخانه را داشت. زیرا با افزایش قیمت ارز هزینه تمام شده برای کارخانه افزایش خواهد یافت. قیمت مواد اولیه کاملا وابسته به شرایط ارزی کشور می باشد.

  • نرخ ارز
  • استاندارد ساخت
  • قیمت مواد اولیه
  • هزینه حمل و نقل
  • قیمت جهانی آهن

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید نبشی ذوب آهن اصفهان به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

خرید نبشی ذوب آهن

خرید نبشی ذوب آهن

کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش در شهر تهران و مشهد است که امکان خریدی آسان در این دو شهر را برای شما فراهم کرده است. کارشناسان ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مقاطع فولادی مختلف می باشند. برای خرید نبشی ذوب آهن می توانید با شماره های داده شده تماس گرفته و مراحل خرید آنلاین را پیگیری کنید.

نمایش دادن همه 2 نتیجه