نبشی شکفته

نبشی شکفته

نبشی شکفته یکی از مقاطع پرکاربرد در بازار است که همواره مورد توجه صاحبان پروژه بوده است. شرکت شکفته با مشخصات ساختاری و استاندارد ساخت مناسب، نبشی فولادی با استحکام و مقاومت خوردگی بالا ایجاد کرده است. برای استعلام قیمت نبشی فولادی شکفته به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی شکفته

گروه صنعتی شكفته در دهه 1330 با يك كارگاه ريخته گری ساده توسط آقای حبيب شكفته فعاليت خود را با ريخته گری و توليد انواع لوازم سنجش آغاز كرد و اين روند توليد با پيشرفت خاص خود تا دهه 1360 ادامه يافت. از اواخر دهه 60 با توجه به نیاز روز کشور، این شرکت شروع به تولید مقاطع فولادی مختلف کرد. از اواخر دهه 60 شروع به تولید انواع قطعات كارخانجات قند و شكر قطعات ريلی، قطعات خودرو، قطعات كشاورزی، قطعات گازرسانی و… نمود.

از اواسط دهه 1370 با توسعه تكنولوژی توليد اين گروه برای اولين بار در ايران با ساخت ماشين آلات نورد كه طراحی آنها نيز در همين شركت انجام گرديد، نورد انواع مقاطع فولادی منجمله مقاطع خاص فولادي را برای اولين بار در ايران آغاز كرد كه گام جديدی در عرصه توليد نورد گرم مقاطع فولادی توسط اين شركت برداشته شد.

مشخصات نبشی فولادی شکفته

قیمت نبشی فولادی شکفته

در حال حاضر شرکت فولادی شکفته تولیدکننده اتواع نبشی فولادی در سایزهای مختلف مطابق با استاندارد DIN EN 10056 1.2 و  استاندارد بین المللی ISO 657 – 5 می باشد. در فرایند تولید نبشی شکفته از عملیات آبکاری استفاده می شود تا مقطع در برابر خوردگی و فرسایش در مقابل آب و هوا محافظت گردد. نبشی های تولیدی این شرکت به دلیل کیفیت و استحکام بالا در بخش های مختلف ساختمان استفاده می شود. از جمله کاربرد آن می توان به اتصالات ستون ها به صفحات فندانسیون در عرصه ساختمان سازی و استفاده در پل سازی اشاره کرد.

بررسی قیمت نبشی فولادی شکفته

شاخص های مختلفی در تعیین قیمت نبشی فولادی نقش دارند که استاندارد ساخت یکی از مهم ترین آن است. استانداردهای ساخت مختلف از مواد اولیه و ترکیبات شیمیایی خاص استفاده می کند که وزن مقطع را مشخص خواهد کرد. نبشی و دیگر مقاطع نیز بر اساس وزن محاسبه می شوند، به همین جهت بسیاری به دنبال خرید مقطعی با وزن پایین در کنار استحکام بالا می باشند.

قیمت روز نبشی فولادی شکفته

خرید نبشی شکفته

کاسپین استیل با آگاهی از تغییرات روزانه و گاهی ساعتی قیمت مقاطع فولادی، قیمت نبشی شکفته را روزانه از کارخانه استعلام کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. عوامل مختلفی روزانه سبب تغییر قیمت این مقطع می شوند که مهم ترین آن شامل موارد زیر می باشد:

  • قیمت مواد اولیه
  • نرخ ارز
  • میزان عرضه و تقاضا
  • استاندارد ساخت
  • وزن مقطع

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید نبشی شکفته به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

خرید نبشی شکفته

روش های زیادی برای خرید نبشی شکفته برای خریداران وجود دارد. کاسپین استیل عرضه کننده مستقیم مقاطع فولادی از جمله نبشی شکفته می باشد. برای خرید نبشی شکفته با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش فاکتور شما ارسال شده و روش های پرداخت برای شما شرح داده می شود. همچنین در صورت تمایل به خرید حضوری به دفترهای فروش ما در تهران و مشهد مراجعه کنید.

نمایش دادن همه 10 نتیجه