نبشی ظهوریان

نبشی ظهوریان

نبشی فولادی یکی از مقاطع مهم مورد استفاده در پروژهای ساختمانی و عمرانی است که مورد توجه بسیاری مهندسین و طراحان می باشد. انواع نبشی بال مساوی و نامساوی در سایز و ابعاد مختلف در جدول سایت کاسپین استیل قابل رویت است. همچنین مجموعه ما قیمت نبشی فولادی ظهوریان را روزانه از کارخانه استعلام کرده و در جدول سایت بروزرسانی می کند.

مجتمع فولادی ظهوریان

عملیات ساخت شرکت فولادی ظهوریان سال 1378 شروع و در سال 1390 مورد بهره برداری قرار گرفت. کارخانه فولاد ظهوریان مشهد (نورد فولاد بارثاوا) در شهرک صنعتی طوس واقع شده است. شرکت فولادی ظهوریان ابتدا با نام مجتمع تولیدی و صنعتی نورد گرم شناخته می ‌شد، اما پس از مدتی نام این کارخانه بزرگ به نورد فولاد بارثاوا تغییر پیدا کرد.

مدیرعامل شرکت فولادی ظهوریان آقای حسن ظهوریان حداد ثانی است که در زمینه تولید انواع نبشی و دیگر مقاطع فولادی دارای تجربه فراوان است. یکی از مهم ترین محصولات این مجتمع نبشی های بال مساوی با طول 6 متر در ابعاد مختلف است که دارای محبوبیت بالایی در بازار می باشد. کاسپین استیل انواع نبشی های این مجتمع را برای خریداران تهیه کرده و بفروش می رساند.

مشخصات نبشی فولادی ظهوریان

شرکت ظهوریان در حال حاضر در زمینه تولید انواع نبشی بال مساوی فعالیت می کند. نبشی ظهوریان مشهد بال مساوی بوده و در سایزهای مختلف 30*30*3 تا 100*100*10 با طول 6 متر تولید و در بازار عرضه می شود. انواع نبشی های ظهوریان شامل نبشی 3، نبشی 4، نبشی 5، نبشی 6، نبشی 8 و نبشی 10 می باشد. از کاربردهای مهم نبشی این شرکت در چارچوب درهای بزرگ آهنی، اسکلت فلزی، اتصال ستون به فنداسیون و اتصالات تیرآهن به بیم باربر می باشد. همچنین لازم بذکر است، محصولات این شرکت مطابق استانداردهای  8509 GOST  و 8510GOST  تولید می شود.

بررسی قیمت نبشی فولادی ظهوریان

قیمت نبشی فولادی ظهوریان

قیمت نبشی ظهوریان براساس استاندارد ساخت، جنس و کیفیت محصول نهایی مشخص می شود که بررسی نوع نبشی مورد نیاز پیش از خرید الزامی است. قیمت نبشی مانند دیگر مقاطع روزانه توسط مجموعه کاسپین استیل استعلام شده و در دسترس مشتریان عزیز قرار می گیرد. یکی دیگر از عوامل در تعیین قیمت نبشی وزن آن است. شما می توانید برای اطلاع از وزن دقیق مقاطع با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت روز نبشی فولادی ظهوریان

قیمت مقاطع فولادی از جمله نبشی ها روزانه توسط کارخانه اعلام می شود. علت این فرایند عواملی است که سبب تغییر قیمت مقاطع فولادی می شود. برخی از این عوامل شامل نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، قیمت جهانی آهن، هزینه حمل و نقل و… می باشد. نرخ ارز مهم ترین عامل است که متاسفانه در کشور ما همواره در حال نوسان می باشد. به همین جهت امکان دارد، قیمت قرار داده شده بر روی سایت قیمت نهایی در فاکتور نباشد و دچار نوساناتی شود.

دفتر فروش کاسپین استیل

برای خرید نبشی ظهوریان به دفترهای فروش این مجموعه در شهر تهران و مشهد مراجعه فرمایید. دفتر تهران مجموعه کاسپین استیل به نشانی خیابان آفریقا، خیابان سپیدار، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۱۱۶ و شماره 021-58245000 می باشد. همچنین خریداران محترم در مشهد به دفتر فروش آن به نشانی میدان جانباز، برج های اداری پاژ، ساختمان اداری ۲، طبقه ۵، واحد ۵۱۷ مراجعه کنند. لازم بذکر است، شماره دفتر مشهد 051-36906010 می باشد.

خرید نبشی ظهوریان

خرید نبشی ظهوریان

برای خرید نبشی ظهوریان سایز و ابعاد مورد نظر خود را از جدول سایت انتخاب کرده و با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. کارشناسان ما سفارش شما را ثبت کرده و فاکتور شما را صادر می کنند. بعد از صدور فاکتور و تکمیل فرایند پرداخت وجه، سفارشات شما به دو صورت تحویل درب کارخانه و انبار کاسپین استیل به شما تحویل داده می شود.

نمایش دادن همه 3 نتیجه