ورق عرشه فولادی تاراز

ورق عرشه فولادی تاراز

مجتمع فولادی تاراز با آگاهی از اهمیت ورق عرشه فولادی در ساخت انبار و سوله، نسبت به تولید ورق گالوالنیزه عرشه فولادی اقدام کرده است. تاراز در اصل تولیدکننده ورق گالوانیزه است که با تغییراتی در اشکال آن موفق به تولید عرشه فولادی با کیفیت بالا نیز شده است. کاسپین استیل روزانه قیمت عرشه فولادی تاراز را برای خریداران استعلام کرده و در جدول سایت قرار می دهد.

مجتمع فولادی تاراز

مجتمع فولادی تاراز در سال 1387 با سرمایه گذاری شرکت آتیه فولاد نقش جهان و شرکت توکا فولاد چهار محال و بختیاری با نام فولاد تاراز تاسیس گردید. عملیات ساخت و قرارگیری تجهیزات از سال 1390 در زمینی به وسعت 2.7 هکتار در شهرک صنعتی شهرکرد آغاز و با حضور معاون اول رییس جمهور وقت تاسیس شد. تاراز برگرفته از چهار محال و بختیاری بوده و به معنای شکوه و عظمت است.

مشخصات عرشه فولادی تاراز

گالوانیزه گرم تاراز در واقع روکش دهی فولاد کربنی توسط آلیاژ روی به وسیله فرآیند Hot-Dip به صورت پیوسته صورت می پذیرد و از بهترین روش های محافظت از فولاد در برابر خوردگی محسوب می شود. ریختن فولاد در روی مذاب باعث تشکیل لایه هایی از آلیاژ روی- آهن بر روی قطعه می گردد قسمت تحتانی این لایه که در تماس با قطعه است به نام فاز گاما Gamma که شامل 25% Fe و 75%Zn است و قسمت فوقانی ورق گالوانیزه لایه اتا  Etaنام دارد که شامل 100%  Zn می باشد. از این گالوالنیزه با اشکال مختلف در ساخت عرشه فولادی تاراز استفاده می شود.

مشخصات عرشه فولادی تاراز

قیمت ورق عرشه فولادی تاراز

همانطور که گفته شد، ورق عرشه فولادی اهمیت زیادی در ساخت سقف سوله ها و انبارها دارد. علاوه بر سقف از این مقطع در کناره انبارها به عنوان دیواره نیز استفاده می شود. به همین جهت اطلاع از قیمت ورق عرشه فولادی گاولنیزه تاراز برای صاحبان این پروژها دارای اهمیت زیادی می باشد. کاسپین استیل با آگاهی از این موضوع، قیمت ورق عرشه فولادی تاراز را برای شما استعلام کرده و در جدول سایت قرار می دهد.

قیمت روز عرشه فولادی تاراز

قیمت مقاطع فولادی روزانه تحت تاثیر عوامل مختلف در حال تغییر می باشد. ورق عرشه فولادی نیز مانند این مقاطع دارای قیمتی نوسانی در بازار است که دلایل زیادی را شامل می شود. برخی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت ورق عرشه فولادی شامل موارد زیر می باشد:

  • نرخ ارز
  • قیمت مواد اولیه
  • میزان عرضه و تقاضا
  • هزینه حمل و نقل
  • قیمت جهانی آهن
  • استاندارد ساخت

استانداردهای ساخت متنوع وزنی متفاوت به مقطع می دهد که در تعیین قیمت آن نقش بالایی دارد. همچنین در استانداردهای مختلف از مواد اولیه متنوع و خاصی استفاده می شود که هزینه نهایی آن را مشخص می کند. کارخانجات با توجه به نوسانات ساعتی و روزانه قیمت ارز در کشور، قیمت مقاطع فولادی را روزانه اعلام می کنند.

قیمت ورق عرشه فولادی تاراز

خرید ورق عرشه فولادی تاراز

برای خرید ورق عرشه فولادی تاراز به دفترهای فروش کاسپین استیل در شهر تهران و مشهد مراجعه کنید. کارشناسان فروش ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مقاطع فولادی مختلف می باشند. همچنین بعد از ثبت سفارش شما، فاکتور رسمی کاسپین استیل در زمانی کوتاه برای شما صادر شده و تحویل انبار یا کارخانه موردنظر می شود.

نمایش دادن همه 3 نتیجه