ورق عرشه فولادی سمنان

ورق عرشه فولادی سمنان

عرشه فولادی یکی از مقاطع مورد استفاده در ساخت سوله ها، انبار و… است. این مقطع به دلیل خواص مکانیکی خوب و استفاده از ورق گالوانیزه در ساخت آن دارای محبوبیت می باشد. کاسپین استیل روزانه قیمت عرشه فولادی گالوانیزه سمنان را از کارخانه استعلام کرده و در جدول سایت خود بروزرسانی می کند.

مجتمع فولادی سمنان

شرکت فولادی سمنان سال 1383 در 7 کیلومتری جاده سمنان دامغان در شهرک صنعتی شرق احداث شد. این شرکت ابتدا با هدف تولید میلگرد آجدار برای تامین نیاز استان و شهرهای اطراف شروع به فعالیت کرد. شرکت فولادی سمنان هم اکنون ظرفیت تولید 230 هزار تن مقاطع فولادی در سال را دارد که در آینده با طرح های توسعه خود به یک میلیون تن در سال افزایش خواهد یافت.

شرکت نورد سمنان با مدیریت آقای سید محمود تقوی به صورت مستقیم حدود 70 نفر را مشغول کار کرده است. نورد سمنان با تجربه ای بالا در زمینه تولید مقاطع فولادی و استفاده از دانش فنی خود توانسته سفارشات مشتریان را با ضخامت و اندازه ای دقیق تولید کند. همین موضوع سبب محبوبیت مقاطع فولادی نورد سمنان در بازار شده است.

قیمت ورق عرشه فولادی سمنان

عرشه فولادی مقطعی به شکل ذوزنقه است که ذوزنقه روی سطح ورق به اشکال و ارتفاع مختلفی تولید می شود. شکل های مختلف عرشه فولادی وابسته به استاندارد ساخت و کاربرد آن می باشد، زیرا اشکال مختلف سبب خواص مکانیکی متفاوتی در ورق می شود و تحمل باری مقطع را تعیین می کند. برای اطلاع از قیمت عرشه فولادی گالوانیزه سمنان به جدول موجود در سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

قیمت ورق عرشه فولادی سمنان

قیمت روز عرشه فولادی سمنان

قیمت ورق عرشه فولادی سمنان مانند دیگر مقاطع فولادی وابسته به وضعیت ارزی کشور می باشد. کاسپین استیل با آگاهی بر نقش بالای نرخ ارز بر قیمت روز ورق عرشه فولادی سمنان، قیمت عرشه فولادی را از کارخانه استعلام کرده و در جدول سایت قرار می دهد. متاسفانه نرخ ارز در کشور ما همواره در حال افزایش است که این موضوع سبب افزایش هزینه کارخانجات می شود، به همین جهت کارخانه های مختلف قیمت مقاطع خود را روزانه اعلام می کنند. برخی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت مقاطع فولادی شامل موارد زیر می باشد:

  • نرخ ارز مخصوصا دلار
  • میزان عرضه و تقاضا
  • استاندارد ساخت
  • قیمت مواد اولیه
  • قیمت جهانی آهن

خرید عرشه فولادی گالوانیزه سمنان

تاثیر عوامل مختلف بر قیمت ورق عرشه سمنان

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت مقاطع فولادی، قیمت مواد اولیه است. مواد اولیه خود مستقیم به 2 عامل نرخ ارز و استاندارد سخت مربوط است. استانداردهای ساخت متنوع مواد اولیه متفاوتی را شامل می شود، همچنین قیمت مواد اولیه کاملا وابسته به نرخ ارز می باشد. این عوامل مستقیم با یکدیگر ارتباط داشته و با تغییر هریک قیمت مقطع افزایش خواهد یافت.

خرید عرشه فولادی گالوانیزه سمنان

جهت خرید ورق گالوانیزه عرشه فولادی سمنان به دفتر فروش کاسپین استیل مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش فاکتور شما صادر می شود، لازم بذکر است فاکتورهای ارائه شده توسط کاسپین استیل رسمی می باشد. همچنین سفارش شما به دو صورت انبار کاسپین استیل و درب کارخانه قابل تحویل است.

نمایش یک نتیجه