ورق گالوانیزه سمنان

استفاده از ورق گالوانیزه به نسبت دیگر ورق ها در کشور ما بالا می باشد. ورق گالوانیزه به دلیل ترکیبات شیمیایی و خواص مکانیکی مناسب همواره مورد توجه بسیاری از صنایع بوده است. کاسپین استیل عرضه کننده ورق گالوانیزه شرکت های مختلف فولادی از جمله سمنان است. برای استعلام قیمت ورق گالوانیزه سمنان به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی سمنان

مجتمع فولادی سمنان در سال 1383 ابتدا با هدف تولید میلگرد آجدار و ساده در  7 کیلومتری جاده سمنان دامغان و در انتهای شهرک صنعتی شرق تاسیس گردید. مجتمع فولادی سمنان ظرفیت تولید 230 هزار تن مقاطع فولادی مختلف در سال از جمله ورق گالوانیزه را دارد. این مجتمع موفق به اشتغال 70 نفر نیروی کار به صورت مستقیم و بسیاری دیگر به صورت غیر مستقیم شده است. این شرکت با استفاده از استانداردهای روز دنیا و دستگاهای پیشترفته، موفق به تولید محصولاتی باکیفیت بالا در کشور شده است که قابل تقدیر است.

بررسی قیمت ورق گالوانیزه سمنان

قیمت محصولات فولادی از جمله ورق گالوانیزه سمنان، روزانه در حال تغییر می باشد. علت این تغییرات وابسته به شرایط ارز در کشور، استاندارد ساخت، قیمت مواد اولیه، قیمت آهن، هزینه حمل و نقل و… می باشد. یکی از مهم ترین عامل نوسان ارزی موجود در کشور ما است که سبب افزایش قیمت به صورت روزانه و حتی گاهی لحظه ای می شود. کاسپین به دلیل عرضه مستقیم مقاطع فولادی خود از کارخانه، قیمت مناسبی را به خریداران اعلام می نماید. برای استعلام قیمت ورق گالوانیزه سمنان به جدول سایت ما مراجعه فرمایید.

قیمت روز ورق گالوانیزه سمنان

همانطور که عنوان شد، نرخ ارز عاملی مهم در تعیین قیمت ورق گالوانیزه سمنان است. نرخ ارز مستقیم به قیمت مواد اولیه مربوط می شود. زیرا مواد اولیه مورد استفاده در ورق گالوانیزه با نوسانات ارزی کشور دچار تغییرات می شود و کاملا به یکدیگر مربوط می شوند. در کنار این عامل هزینه حمل و نقل نیز یکی از دغدغه های بزرگ خریداران مقاطع فولادی محسوب می شود. ما با آگاهی بر این نگرانی، دو انبار بزرگ در شهر تهران و مشهد برای هزینه کمتر خریداران ایجاد کرده ایم. زیرا مقاطع فولادی دارای وزنی سنگین بوده و خرید حجم بالایی از آن هزینه زیادی در بر خواهد داشت.

خرید ورق گالوانیزه سمنان

کارشناسان ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. برای خرید ورق گالوانیزه مشهد محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید، ما در کمترین زمان ممکن فاکتور شما را صادر کرده و به دست انبار مجموعه یا کارخانه می رسانیم.

همچنین کاسپین استیل در جهت رفاه حال شما عزیزان، امکان خرید انلاین ورق گالوانیزه سمنان را نیز فراهم کرده است. شما می توانید به جدول سایت مراجعه کرده و محصول مورد نظر به همراه سایز و ضخامت انتخاب کنید. سپس با کارشناسان فروش ما در کاسپین استیل با شماره 021-58245000 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

نمایش دادن همه 2 نتیجه