ورق گالوانیزه هفت الماس

هفت الماس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه در کشور است. این شرکت فولادی با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاهای پیشترفته، مقاطع فولادی با کیفیتی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. کاسپین استیل عرضه کننده ورق گالوانیزه هفت الماس مستقیم و بدون واسطه از کارخانه است. برای اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی هفت الماس

شرکت فولادی هفت الماس با هدف توليد انواع ورق گالوانيزه، نورد سرد، استنلس استيل (فولاد زنگ نزن) و ساير مقاطع فولادی در سال ١٣٧٥ تاسيس گرديد. عملیات عمرانی ساخت شرکت هفت الماس سال 1380 آغاز شده و در سال 1382 با ظرفیت اسمی 100000 تن ورق گالوانیزه در ضخامت های 0.3 الی 2 میلی متر به بهره برداری رسید. ورق های تولیدی این مجموعه پاسخگوی 15 درصد از نیاز داخل است و حدود 20 الی 40 درصد آن به کشورهای خارجی صادر می شود.

این شرکت بارها تقدیر نامه های متفاوتی از مقام های محترم کشوری دریافت نموده است که نشان از موفقیت هفت الماس می باشد. همچنین هفت الماس دومین تولیدکننده ورق گالوانیزه در کشور است که سهم بسزایی در اشتغال زایی و رشد اقتصادی کشور دارد. هفت الماس مجهز به آزمایشگاهایی دارای گواهینامه های مختلف بین المللی است و به طور کلی جهت انجام آزمون‌ های مختلف بر روی انواع ورق و مقاطع فولادی، گالوانيزه به روش گرم پيوسته می باشد.

مشخصات ورق گالوانیزه هفت الماس

ورق گالوانیزه هفت الماس مطابق با استانداردهای EN، ASTM، JIS 3302 و ISIRI در حال تولید می باشد. استانداردهای مختلف هفت الماس در کاربردهای متفاوتی استفاده می شود. عمده استفاده از ورق هفت الماس در لوازم خانگی، سیستم تهویه مطبوع، پروفیل درب و پنجره، کابینت، سیلو سازی، لوله و اتصالات و… می باشد. شکل پذیری مناسب، مقاومت در برابر خوردگی، ظاهری زیبا، استحکام خوب و… از جمله مزایای ورق گالوانیزه هفت الماس محسوب می شود.

بررسی قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس

با توجه به مشخصات ورق گالوانیزه می توان انتظار تقاضای بالایی از این محصول در بازار داشت. به دلیل ترکیبات شیمیایی و خواص مکانیکی مناسب این ورق در کاربردهای مختلف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت استعلام قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس امری ضروری برای این دسته افراد محسوب می شود. کاسپین استیل با آگاهی بر این موضوع قیمت این مقطع را در جدول سایت خود روزانه بروزرسانی می کند.

قیمت روز ورق گالوانیزه هفت الماس

قیمت مقاطع فولادی از جمله ورق گالوانیزه روزانه تحت تاثیر عوامل مختلف در حال تغییر است. نرخ ارز یکی از مهم ترین این عوامل است که با بالا رفتن آن سبب افزایش قیمت مواد اولیه می شود. با بالا رفتن قیمت مواد اولیه هزینه تمام شده ورق توسط کارخانه بالا می رود و کارخانه ناچار به تغییر قیمت است.

خرید ورق گالوانیزه هفت الماس

کاسپین استیل دارای دو دفتر فروش در شهرهای تهران و مشهد است که موقعیت خرید حضوری ورق گالوانیزه هفت الماس را برای شما ایجاد کرده است. ما با اطلاع از نقش مهم هزینه حمل و نقل و دغدغه شما عزیزان، دو انبار بزرگ در این دو شهر برای شما فراهم کرده ایم. برای خرید به دفترهای فروش کاسپین استیل یا با شماره های بالا تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

نمایش دادن همه 7 نتیجه