ورق گالوانیزه ورق خودرو شهرکرد

ورق گالوانیزه ورق خودرو شهرکرد

ورق گالوانیزه مقطعی است با پوشش محافظ روی که از خوردگی و زنگ زدگی مقطع جلوگیری می کند. این مزیت بسیار برای صنعت خودرو مناسب بوده و همواره این ورق در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. کاسپین استیل با آگاهی بر اهمیت این مقطع در ساخت خودرو و صنایع، ورق گالوانیزه برندهای مطرح را برای شما فراهم کرده و در جدول سایت قرار داده است. جهت استعلام قیمت ورق گالوانیزه ورق خودرو شهرکرد به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

مجتمع فولادی ورق خودرو شهرکرد

مجتمع فولادی خودرو شهرکرد در سال 1389 با حضور ریاست محترم جمهور وقت تاسیس شد. این مجتمع موفق به اشتغال 400 نفر به صورت مستقیم و 4000 هزار نفر به صورت غیر مستقیم شده است. ظرفیت تولید مجتمع ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد 400 هزار تن است و علاوه بر تامین نیاز داخل به کشورهای همسایه عراق ، افغانستان ،پاکستان و امارات نیز صادر می شود. مدیرعامل این مجتمع هم اکنون آقای مهندس حمید شجاعی است.

بررسی قیمت ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد

قیمت ورق گالوانیزه ورق خودرو شهرکرد

ورق گالوانیزه یکی از مقاطع مهم در صنعت خودرو است که همواره مورد توجه مهندسین و طراحان بوده است. استفاده از این ورق از همان ابتدا در ساخت خودروها مرسوم بوده است و در قسمت بیرونی و شاسی کشی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این ورق به دلیل کیفیت بالا و مقاومت خوب در برابر خوردگی و زنگ زدگی مورد توجه دیگر صنایع مهم نیز قرار دارد. برای اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

قیمت روز ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد

نرخ ارز یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت روز ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد است. زیرا برخی از مواد اولیه این ورق وابسته به نرخ ارز مخصوصا دلار است و با افزایش قیمت دلار باید توقع بالا رفتن قیمت ورق را داشت. یکی از دلایل اصلی اعلام روزانه قیمت توسط کارخانجات همین نرخ ارز است. کاسپین استیل با اطلاع از این موضوع قیمت انواع مقاطع فولادی را روزانه از کارخانه استعلام می کند و در جدول سایت قرار می دهد.

خرید ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد

خرید ورق خودرو شهرکرد

کاسپین استیل دو روش خرید آنلاین و خرید حضوری را برای خریداران عزیز فراهم کرده است. برای خرید ورق خودرو شهرکرد به صورت حضوری، به دفتر فروش کاسپین استیل در شهر مشهد و تهران مراجعه کنید. کارشناسان ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با مقاطع فولادی مختلف می باشند. بعد از مراجعه و ثبت سفارش کاسپین استیل در سریع ترین زمان ممکن فاکتور شما را صادر خواهد کرد.

همچنین ما در جهت راحتی خریداران، امکان خرید غیرحضوری ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد را نیز فراهم کرده ایم. برای خرید ورق گالوانیزه شهرکرد به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کرده و ضخامت و ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنید. با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید، بعد از صدور فاکتور روش پرداخت وجه توسط کارشناس برای شما شرح داده می شود. همچنین بعد از تکمیل فرایند خرید سفارش شما در زمانی سریع آماده ارسال می شود.

نمایش دادن همه 5 نتیجه