پروفیل درب و پنجره مشهد

انتخاب پروفیل درب و پنجره با کیفیت، در کنار ظاهر زیبا کمک زیادی به استحکام و مقاومت ساختمان می کند. این مقطع مطابق با استانداردهای روز دنیا در کارخانجات داخلی و خارجی تولید شده و در بازار عرضه می گردد. مجموعه کاسپین استیل بهترین و باکیفیت ترین پروفیل های موجود در بازار برا تهیه و به فروش می رساند. لذا برای استعلام قیمت پروفیل درب و پنجره مشهد به جدول سایت مراجعه کنید.

پروفیل درب و پنجره چیست؟

یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد در صنعت و ساختمان، پروفیل درب و پنجره است. نوعی پروفیل از جنس فولادی یا غیرفولادی تو خالی است که در ساخت درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل درب و پنجره در انواع و سایزهای مختلفی تولید می شود که هریک به نوعی در استحکام و نمای ساختمان استفاده می شود.

مشخصات پروفیل درب و پنجره

به دلیل کاربرد بالای این پروفیل در صنایع و ساختمان، کارخانه ها پروفیل را در انواع و سایزهای مختلفی تولید می کنند. افزایش تنوع در تولید پروفیل سبب شده تا مهندسین و طراحان به راحتی اقدام به طراحی نمای ساختمان کنند. انواع پروفیل درب و پنجره شامل موارد زیر می باشد:

  • پروفیل چهارچوبی 509
  • پروفیل سپری 507
  • نبشی و ناودانی
  • پروفیل درب و پنجره لنگه دری 508
  • پروفیل درب دولبه
  • پروفیل upvc
  • پروفیل فرانسوی

همچنین این مقطع در جنس های مختلف شامل آلمینیومی، چوبی، فولادی، پی ‌وی ‌سی و یو پی ‌وی ‌سی، کامپوزیت (ترکیب چند ماده) و… تولید می شود. کاربرد اصلی پروفیل درب و پنجره از نام آن مشخص است ولی برخی دیگر از کاربرد آن شامل ساخت قاب پنجره، قاب درب ‌های یکدست شیشه ‌ای، ریل درب و پنجره، چارچوب درب اتاق ها و… می باشد.

قیمت امروز پروفیل درب و پنجره در مشهد

پروفیل فولادی بیشتر دارای کاربرد در ساختمان است و از پروفیل های آلمینیومی و پی‌ وی‌ سی بیشتر برای نمای ساختمان استفاده می شود. همچنین قیمت پروفیل مورد استفاده برای نمای ساختمان گران تر است، زیرا مقاومت بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی دارند. به همین جهت اطلاع از قیمت روز پروفیل درب و پنجره مشهد برای صاحبان صنایع و پروژهای عمرانی دارای اهمیت فراوانی است. برای استعلام قیمت روز پروفیل درب و پنجره به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

بررسی قیمت پروفیل درب و پنجره در مشهد

انتخاب پروفیل درب و پنجره باکیفیت ارتباط مستقیمی با افزایش کیفیت ساختمان و نمای آن دارد. پروفیل مورد استفاده در نمای ساختمان دارای قیمتی بالا است که مستقیم با سبب افزایش هزینه ها می شود، بنابراین نوسانات قیمت پروفیل همواره دغدغه بسیاری از صاحبان پروژهای عمرانی بوده است.

عوامل مختلفی روزانه سبب تغییر قیمت پروفیل می شود که مهم ترین آن شامل قیمت مواد اولیه، نرخ ارز، قیمت شمش فولادی یا سنگ آهن، هزینه حمل و نقل، استاندارد ساخت و…. می باشد. مهم ترین عامل در تعیین قیمت، نرخ ارز و بعد از آن استاندارد ساخت مقطع می باشد. در استانداردهای ساخت پروفیل ها، مقاطع در وزن ها و سایزهای مختلفی تولید می شود که قیمت آن را مشخص می کند. برای اطلاع از وزن پروفیل درب و پنجره به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

تاثیر نرخ ارز بر قیمت پروفیل

نرخ ارز عاملی بسیار حیاتی در نوسانات روزانه و حتی لحظه ای قیمت پروفیل است. نرخ ارز مخصوصا دلار مستقیم بر عوامل دیگر مانند قیمت شمش های فولادی، قیمت مواد اولیه مورد نیاز و هزینه حمل و نقل تاثیر گذاشته و سبب افزایش هزینه کارخانه می شود. با افزایش هزینه، کارخانه چاره ای جز بالا بردن قیمت محصولات فولادی ندارد که موجب التهاب شدید در بازار می شود.

خرید پروفیل درب و پنجره در مشهد

کاسپین استیل در کنار امکان خرید حضوری در مشهد، خرید اینترنتی محصولات فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، انواع پروفیل، ناودانی و… را برای خریداران فراهم کرده است. متقاضیان محصولات فولادی، تنها کافیست سایز و ابعاد محصول مورد نظر خود را از جدول سایت انتخاب کرده و با کارشناسان فروش ما بگیرید. کارشناس کاسپین استیل پیش فاکتور که شامل مشخصات محصول، قیمت مقطع، وزن، محل تحویل سفارش و… است را برای شما ارسال می کنند. بعد از تکمیل فرایند خرید و پرداخت وجه، فاکتور به واحد انبارداری کاسپین استیل ارسال شده و سفارش شما آماده ارسال می شود.

هیچ محصولی یافت نشد.