نبشی بال مساوی مشهد

نبشی یکی از مقاطع مورد استفاده در قسمت های مختلف ساختمان و صنعت است که همواره مورد توجه منهدسین و صنعتگران بوده است. برای اطلاع از مشخصات، ابعاد و وزن نبشی بال مساوی به جدول موجود در سایت مراجعه کنید. همچنین کاسپین استیل قیمت نبشی بال مساوی مشهد را روزانه از کارخانجات استعلام کرده و در جدول سایت بروزرسانی می کند.

مشخصات نبشی بال مساوی

نبشی های فولادی در جهت اهداف مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. این مقطع به صورت گسترده در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر ساختمان ها استفاده از نبشی های در بخش های مختلف صنعت قابل مشاهده است. نبشی به پروفیلی گفته می شود که دو ضلع آن عمود بر یکدیگر باشد. این مقطع به دو شکل منفرد و مرکب در پروژهای ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد.

نبشی در دو دسته پرسی و فابریک تولید شده که هریک شامل خواص مکانیکی و شیمیایی خاصی می باشد. نبشی پرسی پروفیلی است که از ورق هایی با طول 6 متر تهیه و ماهیت کلی آن از ورق های فولادی است. نبشی فابریک نیز مقطعی است که مستقیم در خط تولید شکل گرفته و پروسه شکل دهی و پرس کردنی روی این نوع نبشی انجام نمی ‌شود. لازم بذکر است، تنها تفاوت بین نبشی بال مساوی و بال نامساوی به شکل ظاهری آن دو برمیگردد.

بررسی قیمت نبشی بال مساوی در مشهد

نبشی ها در سایزهای مختلفی تولید می شود که خریداران باید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید آن کنند. زیرا سایزهای مختلف نبشی از مقاومت و تحمل باری خاصی برخوردار می باشند و در صورت خرید نبشی ضعیف و استفاده آز آن در سازه، پروژه با مشکلات جدی رو به رو خواهد شد. لیست موجودی کامل نبشی بال مساوی در جدول سایت قابل رویت است. به دلیل نوسانات موجود در بازار مجموعه ما قیمت نبشی را روزانه از کارخانه استعلام کرده و مطابق با فاکتور روزانه قیمت را به خریداران اعلام می نماید.

قیمت نبشی 4 سبک مشهد

همانطور که بیان شد، نبشی در انواع و سایزهای مختلفی تولید می شود که سبک ترین نوع آن نبشی 4 است. نبشی 4 توسط کارخانجات متعددی تولید می شود که دلیل آن کاربرد محدود آن در ساختمان است. لازم بذکر است، هرچه سایز نبشی کاهش یابد وزن آن نیز پایین خواهد آمد.

قیمت روز نبشی بال مساوی در مشهد

عوامل مختلفی روزانه سبب تغییر قیمت روز نبشی بال مساوی در بازار می شوند. برخی از این عوامل شامل قیمت ارز در بازار، استاندارد ساخت، قیمت جهانی آهن، قیمت مواد اولیه، هزینه حمل و نقل و… می باشد. هریک از این عوامل به نوعی تاثیری بر نوسانات قیمت نبشی در بازار دارند، برای مثال با افزایش نرخ ارز باید شاهد افزایش هزینه کارخانجات باشیم. با بالا رفتن هزینه ها، کارخانه برای جبران خسارت اقدام به بالا بردن قیمت مقاطع فولادی می کند.

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت مقاطع فولادی هزینه حمل و نقل است. کاسپین استیل با آگاهی از نگرانی خریداران جهت هزینه حمل و نقل، دو انبار بزرگ در شهر تهران و مشهد ایجاد کرده است. خریداران با خرید مقاطع فولادی از کاسپین استیل هزینه کمتری را در جهت حمل و نقل صرف خواهند کرد.

هیچ محصولی یافت نشد.