تیرآهن بال پهن سنگین مشهد

مجموعه کاسپین استیل لیست کامل موجودی و قیمت تیرآهن بال پهن سنگین در مشهد را در انبار مجموعه موجود کرده و به بفروش می رساند. تیرآهن بال پهن یکی از مقاطع اصلی مورد استفاده در اسکلت بندی ساختمان های بلند است. به همین جهت اطلاع از قیمت تیرآهن بال پهن سنگین مشهد برای مهندسین و صاحبان پروژهای عمرانی امری ضروری محسوب می شود.

قیمت تیرآهن هاش سنگین در مشهد

تیرآهن های معمولی هنگام استفاده در ساختمان های بلند با تحمل فشار زیاد دچار شکستگی و ترک خوردگی می شدند. مهندسین با مشاهده این شرایط، تیرآهن هاش در وزن و ضخامت های مختلف را تولید کردند. این تیرآهن به دلیل ضخامت بیشتر و استحکام و مقاومت بالای آن مورد استقبال صاحبان پروژه و صنایع قرار گرفت. خریدارن عزیز قبل از خرید تیرآهن هاش باید از سایز آن اطمینان حاصل کنند، زیرا هاش دارای وزن بالایی است و خرید یک سایز بیشتر خسارت زیادی را به شما وارد خواهد کرد.

قیمت امروز تیرآهن بال پهن سنگین در مشهد

با توجه به نقش کلیدی تیرآهن بال پهن در ساخت ‌و سازهای عظیم مانند آسمان ‌خراش‌ ها و پل ‌ها، قیمت روز تیرآهن بال پهن سنگین مشهد برای پروژه ‌های عمرانی بزرگ اهمیت بالایی دارد. عوامل مختلفی روزانه سبب تغییر قیمت روز تیرآهن هاش می شود که مهم ترین آن شامل نرخ ارز، قیمت مواد اولیه، قیمت جهانی آهن، قیمت نفت، هزینه حمل و نقل و… می باشد.

قیمت مواد اولیه یک عامل مهم در تعیین قیمت مقاطع فولادی از جمله تیرآهن، میلگرد، نبشی و… است. قیمت مواد اولیه مستقیم به نرخ ارز در کشور مربوط است و با افزایش قیمت نرخ ارز باید شاهد نوسانات قیمت مقاطع فولادی در کارخانجات باشیم.

خرید تیرآهن بال پهن سنگین در مشهد

مجموعه کاسپین استیل مشهد در کنار امکان خرید حضوری، خرید اینترنتی محصولات فولادی از جمله تیرآهن هاش سنگین را نیز فراهم کرده است. خریداران هاش سنگین ابتدا محصول مورد نظر خود به همراه سایز و ابعاد از جدول سایت انتخاب کنند. سپس با کارشناسان فروش کاسپین استیل تماس گرفته و تقاضای صدور فاکتور کنند. کارشناس ابتدا فرایند خرید اینترنتی، مشخصات محصول، کرایه حمل و نقل، وزن مقطع و… را به صورت پیش فاکتور برای شما ارسال کرده و بعد از تکمیل فرایند خرید، سفارش شما به نقاط مختلف کشور ارسال خواهد شد.

نمایش 1–16 از 24 نتیجه