لوله کالوپ مشهد

در جدول موجود در سایت کاسپین استیل می توانید، قیمت لوله کالوپ را مشاهده کنید. لوله کالوپ یکی از مقاطع تولیدی شرکت کالوپ است که مطابق با استانداردها در ضخامت های مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. مجموعه ما با آگاهی از اهمیت این لوله در ساختمان و صنایع مختلف، انواع لوله شرکت کالوپ را تهیه و بفروش می رساند. برای استعلام قیمت لوله کالوپ مشهد به جدول سایت کاسپین استیل مراجعه کنید.

معرفی محصولات شرکت لوله سازی کالوپ

محصولات شرکت کالوپ شامل انواع لوله در استانداردهای مختلف مانند لوله های اسپیرال، لوله های فولادی ERW و مقاطع سازه های فولادی است.

 لوله های فولادی ERW

لوله هایی که در نتیجه فرم دهی و جوشکاری ورق های فولادی با ضخامت و جنس های مختلف تولید می شود. لوله های درزدار در دمای 1427 درجه سانتی گراد با ایجاد مقاومت الکتریکی لبه ‌های ورق فولاد بهم می ‌فشارد تا به یکدیگر متصل شوند.

لوله اسپیرال کالوپ

لوله کالوپ همان لوله اسپیرال است که با اتصال ورق‌ ها با درز جوش مارپیچ تولید می ‌شود. داخل لوله فضایی صاف و یکدست داشته تا از آسیب ناشی از استحکاک جلوگیری کند و لوله را برای انتقال سیالات آماده کند. طول لوله اسپیرال کالوپ 16 تا 120 اینچ و قطر آنها بین 14 تا 32 میلی ‌متر و در ضخامت 4 تا 10 میلی ‌متر تولید می‌ شوند.

مقاطع سازه‌های فولادی

این مقاطع به روش نورد سرد در ضخامت ها مختلف تولید می شود که با استانداردهای ASTM A500 و EN 10219-1 و با گریدهای ST60 تا ST37، در ابعاد 140*140 تا 300*300 و 100*180 تا 250*350 عرضه می‌ شوند.

بررسی قیمت لوله کالوپ در مشهد

یکی از پارامترهای تاثیرگذار در قیمت لوله استاندارد ساخت آن است. کارخانجات لوله های فولادی را براساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید می کنند که هریک در وزن و ضخامتی متفاوت عرضه می شود. خریدارانی که قصد لوله کالوپ را دارند به دنبال خرید لوله ای با قیمت اقتصادی در کنار کیفیت بالا می باشند. پیشنهاد ما خرید لوله های شرکت کالوپ است، این شرکت محصولات خود را در کیفیتی بالا و با قیمتی منصفانه در بازار عرضه می کند. همچنین لازم بذکر است، مجموعه کاسپین استیل عرضه کننده مستقیم محصولات کالوپ از کارخانه است که سبب قیمت مناسب ما نسبت به بازار شده است.

قیمت امروز لوله کالوپ در مشهد

به دلیل نوسانات موجود بازار در سال های اخیر، نمی توان قیمتی ثابت برای محصولات کالوپ و دیگر مقاطع فولادی اعلام کرد. عواملی همچون نرخ ارز، قیمت مواد اولیه، هزینه حمل و نقل، قیمت آهن، استاندارد ساخت و… روزانه قیمت محصولات فولادی را تحت تاثیر قرار می دهد. مجموعه کاسپین استیل با اطلاع از این موضوع، پیش بینی درستی نسبت به نوسانات قیمت بازار کرده و قیمت مقاطع فولادی را روزانه از کارخاجات مختلف استعلام می کند.

هیچ محصولی یافت نشد.