لوله مانیسمان مشهد

لوله های فولادی در استانداردها و انواع مختلفی تولید شده که هریک خواص مکانیکی و شیمیایی خاصی را شامل می شود. لوله مانیسمان یا بدون درز به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، یکی از لوله هایی با کاربرد بالا در صنایع و ساختمان محسوب می شود. برای مشاهده قیمت لوله مانیسمان مشهد به جدول سایت مراجعه کنید.

مشخصات لوله بدون درز

لوله های فلزی نوعی از مقاطع فولادی به شکل دایره توخالی است که از جنس کربن استیل (فولادی) یا فولاد آلیاژی تولید می شود. لوله های بدون درز یا مانیسمان هیچگونه درزجوشی بر روی خود نداشته و بر روی سطح آن از یک لایه پوششی لاکی استفاده می شود. همچنین کارخانجات در صورت نیاز به گالوانیزه کردن لوله، از عملیات سند بلاست (شن زنی) نیز استفاده می کنند.

لوله بدون درز اولین بار با ایده فردی به نام مانیسمان ساخته شد، به همین جهت به آن لوله مانیسمان نیز گفته می شود. لوله های مانیسمان دارای مقاومت خوردگی بالا بوده و نیاز به هیچگونه جوشکاری بر روی سطح خود ندارد. لوله های بدون درز مقاومت و تحمل بالایی داشته و نسبت به لوله های با درز جوش تحمل بیشتری در شرایط مختلف دارند. همچنین باید گفت که لوله های بدون درز با دارا بودن دیواره ضخیم، مقاوت حرارتی بالایی دارند.

خریدارانی که عمر لوله و استحکام آن در برابر خوردگی برایشان مهم است، باید اقدام به خرید لوله مانیسمان کنند. لوله های فلزی به طور کلی به دو نوع زیر تقسیم بندی می شود:

  • لوله ‌های بدون درز یا مانیسمان
  • لوله‌های درزدار با انواع جوش مستقیم

بسیاری بر این باورند که تنها تفاوت بین لوله بدون درز و درزدار در شکل ظاهری آن می باشد. لوله مانیسمان دارای سطحی صاف و یکدست و در مقابل لوله درزدار دارای شکاف جوشکاری بر روی سطح خود است. همچنین باید اذعان کرد که لوله های مانیسمان از مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به لوله درزدار برخوردار می باشد.

آزمایشات ثابت کرده است که لوله های درزدار بعد از مدت در قسمت درز و جوشکاری شده دچار فرسودگی و ترک خوردگی می شود. این یعنی یک لوله درزدار در بهترین حالت ممکن، باز هم به اندازه یک لوله ‌ی بدون درز سختی و استحکام ندارد. لوله مانیسمان در کارخانجات براساس استانداردها و بخش نامه های مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. دو نوع استاندارد شاخص که در ساخت لوله فلزی از آن استفاده می شود:

  • برای لوله‌ استیل: استاندارد ASME B36.19
  • برای لوله‌ فولادی: استاندارد ASME B36.10

بررسی قیمت لوله بدون درز در مشهد

لوله های مانیسمان دارای ظاهری زیبا و یکدست بوده و به دلیل توانایی بالا در انتقال سیالات و مقاومت و استحکام بسیار بالا در برابر خوردگی، در صنایع حساس مورد استفاده قرار می ‌گیرد. لوله مانیسمان مستقیم از شمش های فولادی تولید می شود و قیمت آن براساس پارامترهای کیفی مشخص می شود. مجموعه کاسپین استیل عرضه کننده انواع مقاطع فولادی از جمله لوله بدون درز در مشهد می باشد. لیست کامل موجودی کاسپین استیل در جدول سایت قابل رویت است.

قیمت روز لوله مانیسمان در مشهد

عوامل مختلفی روزانه سبب تغییر قیمت مقاطع فولادی از جمله لوله بدون درز می شود. نرخ ارز یکی از عوامل مهم در نوسانات قیمت مقاطع فولادی است، زیرا بالا رفتن نرخ ارز در کشور باید شاهد افزایش هزینه کارخانجات بود. با افزایش هزینه، کارخانجات مجبور به افزایش قیمت مقاطع فولادی می باشند. به همین جهت قیمت لوله بدون درز روزانه توسط کارخانجات اعلام می شود. تیم ما روزانه قیمت مقاطع فولادی مختلف را از کارخانجات استعلام کرده و در جدول سایت بروزرسانی می کند.

قیمت لوله مانیسمان 8 اینچ

لوله 8 اینج بدون درز از سبک ترین لوله های موجود در بازار است که به صورت محدود توسط کاارخانجات تولید می شود. لوله سبک 8 اینج مانیسمان به دلیل کاربرد و فروش کمتر به صورت محدود تولید می شود، همچنین قیمت آن ها نسبت به لوله های بزرگ کمتر است. زیرا هرچه سایز لوله پایین تر باشد از وزن آن نیز کاسته خواهد شد. لوله های ۸ اینچی بیشتر برای خطوط تولید دارو و صنایع غذایی کاربرد دارند و ظریف ‌تر از انواع لوله مانیسمان هستند.

قیمت لوله مانیسمان 18 اینچ

لوله 18 اینچ مانیسمان از دسته لوله هایی با سایز متوسط است که دارای کاربردی بالا در صنایع و ساختمان می باشد. این مقطع از وزن بیشتری نسبت به لوله 8 اینچ برخوردار بوده و دارای استحکام و مقاومت بیستری نیز می باشد. عمده کاربرد لوله 18 مانیسمان در خطوط انتقال کم فشار یا صنایع غذایی، خطوط هیدرولیک، صنایع دارویی و پزشکی و… می باشد.

قیمت لوله مانیسمان رده 40

قیمت لوله مانیسمان 40 به دلیل مقاومت و استحکام بالا نسبت به دیگر لوله ها گران می باشد. لوله مانیسمان 40 توسط کارخانجات داخل و خارجی در استانداردهای مختلفی تولید شده است که اختلاف قیمت چشمگیری بین آن ها دیده می شود. ما در جدول سایت لیست قیمت برندهای مختلف را برای شما جمع آوری کرده ایم تا محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید لوله مانیسمان در مشهد

کاسپین استیل در کنار امکان خرید حضوری در دفترهای فروش، امکان خرید انلاین لوله بدون درز را نیز فراهم کرده است. متقاضیان محترم باید محصول مورد نظر خود را به همراه سایز و ابعاد انتخاب کرده و با کارشناسان فروش ما تماس بگیرند. سپس کارشناسان کاسپین استیل سفارش شما را ثبت کرده و فاکتور رسمی مجموعه را برای شما صادر می کنند. سفارش شما به دو صورت درب کارخانه و انبار کاسپین استیل به شما تحویل داده می شود.

هیچ محصولی یافت نشد.