امروز شنبه 5 خرداد 1403
caspiansteel
خانه
منو
021-58245000
محصولات
واتس آپ
تامین کننده انواع محصولات فولادی در ایران
caspiansteel
قیمت تیرآهن INP

قیمت تیرآهن INP

تیرآهن یکی از مهم ترین مقاطع فولادی مورد استفاده در ساختمان است که اطلاع از قیمت آن امری ضروری برای صاحبان پروژه ها می باشد. کاسپین استیل قیمت لحظه ای تیرآهن INP را روزانه استعلام کرده و در جدول سایت خود بروزرسانی می کند. شما می توانید قیمت تیرآهن inp را روزانه از سایت کاسپین استیل بررسی و مشاهده نمایید.

سایزگریدکارخانه سازندهقیمت (ریال)
12St37 ذوب آهن اصفهانتماس بگیرید
12S355JRذوب آهن اصفهانتماس بگیرید
14S355JRذوب آهن اصفهانتماس بگیرید
20S355JRذوب آهن اصفهانتماس بگیرید
کارخانه سازندهسایزطول (m)گریدواحدمحل تحویلبروزرسانیقیمت (ریال)
ذوب آهن اصفهان1212St37 کیلوگرمانبار مشهد23 اسفند 1402تماس بگیرید
ذوب آهن اصفهان1212S355JRکیلوگرمانبار مشهد23 اسفند 1402تماس بگیرید
ذوب آهن اصفهان1412S355JRکیلوگرمانبار مشهد23 اسفند 1402تماس بگیرید
ذوب آهن اصفهان2012S355JRکیلوگرمانبار مشهد23 اسفند 1402تماس بگیرید

دسته بندی بر اساس گرید های تیرآهن INP

دسته بندی بر اساس کارخانه سازنده تیرآهن INP

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول

درخواست خرید

مرحله دوم

پیش فاکتور

مرحله سوم

نحوه تسویه حساب

مرحله چهارم

تسویه نهایی

مرحله پنجم

ارسال و تحویل بار

کارشناسان فروش تیرآهن INP

مشخصات تیرآهن INP

مشخصات تیرآهن INP تیرآهن INP به صورت I شکل می باشد که ضخامت بال آنها در ابتدا نازک و به تدریج در انتها ضخیم تر می شود. استاندارد این تیرآهن ها طبق استاندارد کارخانجات کشور چین و روسیه می باشد. تیرآهن به علت سختی و مقاومت بالا، استحکام بالایی را به اسکلت بندی ساختمان می دهد. از تیرآهن INP در صنعت ساختمان سازی، سد سازی، اسکلت بندی، پل سازی و برج سازی و... استفاده زیادی می شود.
تیرآهن ها در سه نوع استاندارد IPE-INP-IPB در کارخانجات تولید و عرضه می شود. تفاوت این تیرآهن ها باهم، در میزان استحکام، شکل ظاهری و مقاومت کششی آن ها است. تیرآهن ها کاربرد زیادی در ساختمان سازی دارند و تقریبا همه ی ما با این محصول آشنایی کوچکی داریم. در ادامه به قیمت تیرآهن INP و مزایای این محصول می پردازیم.
عمده تفاوت تیرآهن بال پهن با تیرآهن های معمولی در ظاهر آن می باشد. تیرآهن هاش دارای بال های پهن تر به شکل H و تیرآهن های معمولی به شکل ظاهری I انگلیسی و دارای بال های نازک تر می باشند. تیرآهن هاش به دلیل طراحی و قالب بندی خاص از مقاومت و سختی بیشتری نسبت به تیرآهن معمولی برخوردار است.

معایب استفاده از این تیرآهن و تاثییر آن بر قیمت تیرآهن inp

1. در صورت افزایش دما و حرارت ساختمان، مقاومت و استحکام سازه کاهش می یابد و امکان ریزش ساختمان نیز وجود خواهد داشت. مانند اتفاقی که در ساختمان پلاسکو رخ داد.
2. قطعات فلزی استفاده شده در اسکلت بندی ساختمان، در شرایط اب و هوایی مختلف واکنش های متفاوتی نشان می دهد. به همین دلیل باید حتما در طول سالیان مختلف، برا جلوگیری از فرسودگی اسکلت بندی ساختمان آن را سرویس نمود.
3. یکی دیگر از نقاط ضعف این محصول تمایل قطعات فلزی به کمانش می باشد.
4. اتصال این محصول باید از طریق پیچ و پچ صورت گیرد ولی در کشور ما به هم جوش داده می شود. به دلیل نداشتن مهارت کافی توسط جوشکاران، ساختمان بعد از مدتی با مشکلاتی رو به رو خواهد شد.

آیا محصول مورد نظر خود را پیدا کردید ؟

به ما امتیاز دهید !!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا 1

شما اولین امتیاز دهنده باشید!

شما میتوانید قیمت تیرآهن inp از کارخانه های ذوب آهن و تیرآهن inp وارداتی از ترکیه مشاهد نمایید.
این تیرآهن ها بر اساس استانداردهای چینی و روسی تولید می شوند.

نماد مشخصات فنی تیرآهن inp

در صنعت مهندسی و ساختمان سازی، برای آسانی کار نمادهایی برای قسمت های مختلف تیرآهن در نظر گرفته شده است. این نماد ها شامل موارد زیر می باشد:
ارتفاع بال (h)
ضخامت جان (ts)
عرض بال (b)
ضخامت بال (tg)
سطح مقطع (A)
وزن هر متر (G)
سنگین بودن تیرآهن (V)
سبک بودن تیرآهن (L)
تیرآهن ها در جنس و مدل های مختلف، همگی محصولی سنگین محسوب می شوند. بهترین تیرآهن INP موجود در بازار ایران، تیرآهن ذوب آهن اصفهان می باشد و به علت کیفیت بالای محصولاتش، معمولا 15 درصد از بقیه برند ها در بازار گران تر می باشد. تیرآهن این کارخانه به عنوان یک برند برتر و معروف در ایران، خاورمیانه و کشورهای دیگر شناخته می شود. کاسپین استیل عرضه کننده مستقیم انواع تیرآهن ساخت کارخانجات مختلف، در ایران می باشد. لیست کامل موجودی تیرآهن در جدول سایت درج شده است.

قیمت روز تیرآهن INP

یکی از مقاطع مهم فولادی در ساختمان و صنایع مختلف تیرآهن INP است. این مقطع با استفاده از شمش های آهن مرغوب به اشکال H و l شکل تولید شده و در اسکلت بندی، سقف و ستون ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. به علت وزن بالای تیرآهن، اطلاع از قیمت تیرآهن INP همواره برای صاحبان پروژه و ساختمان دارای اهمیت فراوان می باشد. کشور ما تولیدکننده انواع مختلف تیرآهن در سایز و ابعاد متنوع است که موفق به تامین نیاز تیرآهن موردنیاز کشور شده اند. قیمت تیرآهن INP کارخانجات مختلف در جدول سایت کاسپین استیل قابل مشاهده می باشد.

قیمت تیرآهن INP کاخانجات مختلف

حجم استفاده از تیرآهن در کشور ما بسیار بالا است و به همین جهت با تغییر کوچکی در اشکال تیرآهن یا استاندارد آن، وزن و قیمت کلی تیرآهن نیز تغییر خواهد یافت. به همین جهت کارخانجات دقت بالایی در تولید تیرآهن دارند، زیرا این مقطع فولادی نقش مهمی در استحکام ساختمان دارد و باید با کیفیت بالایی تولید شود.
قیمت تیرآهن INP اهواز
قیمت تیرآهن INP فایکو
قیمت تیرآهن INP کرمانشاه
قیمت تیرآهن INP اصفهان

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن INP

عوامل مختلفی در تعیین قیمت روز تیرآهن INP نقش دارند که هر یک به نوعی بر قیمت آن تاثیرگذار می باشند. شما می توانید با شناخت این عوامل تا حدی قیمت جدید تیرآهن INP را پیش بینی کنید. مهم ترین عوامل بر قیمت تیرآهن ها شامل موارد زیر می باشد:
استاندارد ساخت
قیمت مواد اولیه
هزینه حمل و نقل
میزان عرضه و تقاضا
نوسانات ارزی کشور
از بین این عوامل نوسانات ارزی کشور مهم ترین آن است. متاسفانه قیمت ارز در کشور همواره دارای نوسان است و به همین جهت کارخانجات قیمت تیرآهن INP را روزانه اعلام می کنند. در کنار قیمت ارز، یکی دیگر از عوامل مهم بر قیمت تیرآهن هزینه حمل و نقل آن است. با توجه به اینکه تیرآهن دارای وزنی سنگین است، خرید حجم زیادی از تیرآهن می تواند هزینه ای زیاد برای شما داشته باشد.

خرید تیرآهن inp درب کارخانه

خیلی از خریداران تیرآهن برای کاهش هزینه ها به فکر خرید تیرآهن INP مستقیم از کارخانه می باشند. باید گفت خرید تیرآهن از کارخانه امکان پذیر نیست و تنها شما مجاز به خرید تیرآهن INP از نمایندگی ها و دفترهای فروش می باشید. کاسپین استیل از عرضه کنندگان مستقیم انواع تیرآهن از کارخانه های مختلف است و با داشتن دو دفتر فروش و انبار بزرگ در شهرهای مشهد و تهران امکان خریدی آسان و آسوده را برای خریداران فراهم کرده است.
یکی دیگر از نکات مورد توجه هنگام خرید تیرآهن، بررسی کامل ظاهر تیرآهن است. لبه های تیرآهن نباید تیز باشد و باید به صورت معمولی و مطابق با استاندارد ساخته شده باشد. زیرا این مقطع نقش مهمی در ساختمان داشته و در صورت هرگونه خطا مشکلات بزرگی بوجود می آورد.

خرید آنلاین تیرآهن INP

کاسپین استیل با در نظر داشتن راحتی شما مشتریان عزیز، امکان خرید انلاین را نیز برای شما فراهم کرده است. شما می توانید با بررسی مشخصات فنی تیرآهن مورد نظر خود و انتخاب کارخانه و اندازه آن، با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش توسط شما کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور را برای شما ارسال و بار شما را در سریع ترین زمان ممکن آماده تحویل می کنند.
تیرآهن یکی از مقاطعی است که در بازار از تقاضای زیادی برخوردار است. به همین جهت بعد از خرید تیرآهن INP ممکن است قیمت آن در روز بعد افزایش یا کاهش داشته باشد. بخشی از این افزایش قیمت مربوط به سایز تیرآهن ها است برای مثال تیرآهن 14 از تقاضای بالایی برخوردار است و به همین جهت قیمت آن همواره نوسانات شدیدی را تجربه می کند.

قیمت روز تیرآهن inp براساس استاندارد

استاندارد ساخت تیرآهن در کشورهای مختلف با یکدیگر فرق دارد. در کشور ما تیرآهن های فولادی بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی در حال تولید است که هر یک استحکام و مقاومت خاصی را به محصول می دهند. همچنین هر نوع تیرآهن وزنی مختلف دارد که بر قیمت آن تاثیر مستقیم می گذارد.

بررسی قیمت لحظه ای تیرآهن INP

به دلیل وزن بالای تیرآهن INP، اطلاع از قیمت این مقطع برای مهندسین و صاحبان پروژه بسیار مهم می باشد. به همین جهت همواره به دنبال مرجعی قابل اعتماد و با تجربه برای بررسی قیمت روز تیرآهن INP می باشند. کاسپین استیل با تجربه بیش از یک دهه در زمینه تهیه و توزیع مقاطع فولادی مختلف این اطمینان را به شما خواهد داد.
همچنین قیمت لحظه ای تیرآهن INP توسط تیم ما روزانه از کاخانجات مختلف استعلام شده و در جدول سایت بروزرسانی می شود. ولی بهتر است برای اطلاع از قیمت لحظه ای تیرآهن با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی و مشاوره به شما در زمینه خرید انواع مقاطع فولادی می باشند.